Художній бойкот росії. Киянин Андрій Єрмоленко створив серію альтернативнтх плакатів Чемпіонату Світу з футболу, який пройде в Росіїцього літа. Свої творіння він оприлюднив у Фейсбуці, але уже невдовзі їх заблокувала адміністрація соціальної мережі. На своїх плакатах художник зобразив катастрофу рейсу MH-17, тортури поліцейських та закривавленого “Забиваку” – талісмана російського чемпіонату.

Український активіст Володимир Балух хоче, щоб його обміняли і вивезли на материкову Україну. Чоловік вже вісімдесят перший день продовжує голодування в кримському СІЗО. Про це розповіла адвокатка Балуха Ольга Дінзе. Адвокатка додала, що, за її інформацією, ім’я активіста є в українських списках на обмін. Наразі Росія не підтверджує готовність до переговорів.

“Бориспіль” опинився в десятці найгірших аеропортів світу. Такі дані оприлюднила компанія ЕйрХелп. Організація проводить дослідження вже шостий рік. Дані були взяті за перший квартал 2018-го року. Рейтинг базується на дотриманні графіка, якості обслуговування та на результаті обробки скарг клієнтів. Згідно з цими показниками, “Бориспіль” опинився на сто тридцять п’ятому місці. Всього у рейтингу сто сорок один аеропорт. Найкращим летовищем виявився катарський Хамад.