Проблем із технікою у волинських танкістів більше немає. Усі етапи міжнародних змагань СТронг Юреп Танк Челендж 2018 у Німеччині солдати 14-ї окремої механізованої бригади відбули успішно, кажуть у прес-службі Збройних сил України. Протягом сьомого червня військові взяли участь у чотирьох дисциплінах. Це – виклик вогню артилерії, швидкісне водіння, медична евакуація та хімічний захист. Причому, локації для чотирьох змагань знаходились на великій відстані одна від одної, тож аби дістатись до всіх етапів, танкісти загалом здолали сто кілометрів.
Одним із найбільш складних конкурсів було швидкісне водіння, кажуть танкісти. Півдистанції танки рухались із заклеєними засобами спостереження, але при цьому вони повинні були правильно знайти цілі та зупинитись за метр від перешкоди. Із цим завданням танкісти справились до 25 хвилин.
Попереду у військових – ще декілька етапів відбору. У змаганнях Стронг Юереп Танк Челендж вісім команд, серед яких учасники з Німеччини, США, Франції, Австрії, Польщі. Минулоріч українські танкісти зайняли п’яте місце серед шести команд.