Постраждав за уважність. У Києві на вокзалі невідомі встромили ножа в голову чоловікові, який зробив зауваження. За повідомленням столичних ЗМІ, випадок стався на центральному залізничному вокзалі. Обставини нападу з’ясовують. Відомо, що на нього напали ззаду
і в результаті в чоловіка відкрита черепно-мозкова травма. Наразі,  стан пацієнта важкий, але стабільний. Дихає він самостійно. Щоб вийняти ножа знадобилися дві операції. У поліції стверджують, що вдарив чоловіка ножем професіонал, адже удару завдали просто у вухо з першого разу.

Від початку російської агресії в Україні загинули понад три тисячі військових. Про це у своєму інтерв’ю розповів міністр оборони Степан Полторак. Міністр додав, що причини небойових втрат різні. Це і хвороби, дорожньо-транспортні пригоди, порушення правил безпеки, суїциди – в тому числі й через вживання алкоголю. Полторак також повідомив, що нині у полоні окупантів перебувають сімдесят чотири бійці української армії.

У Харкові на велозаводі палає цех. За інформацією очевидців, загоряння виникло вдень у одному з приміщень дев’ятого цеху Харківського велозаводу, який орендує приватна фірма. З будівлі йде густий чорний дим. Зараз на місці працюють рятувальники, до їхнього приїзду робітники намагалися самостійно загасити вогонь. Причину загоряння у ДСНС не повідомляють.