У Вірменії уряд очолив лідер оксамитової революції Ніколо Пашинян. Восьмого травня на спеціальному засіданні Національних зборів п’ятдесят дев’ять депутатів проголосували за очільника опозиційної фракції Елк.
Необхідну кількість голосів для обрання на посаду Пашинян отримав не одразу. На голосуванні першого травня депутати не підтримали кандидатуру опозиціонера. Після цього протести в країні посилились. Через тиждень за трансляцією спеціального засідання парламенту на площі Єревану слідкували тисячі людей. Після оголошення результатів натовп почав свякувати перемогу революції, яка виникла через узурпацію влади республіканською партією. Нині ж новоспечений очільник держави, який зосередить у своїх руках державну владу в країні, створить уряд меншості. Адже в парламенті досі більшість – прихильники екс-прем’єра Сержа Саргасяна, котрий був при владі понад десять років. Згідно з Конституцією Вірменії, після свого призначення прем’єр-міністр протягом п’яти днів має подати президенту Вірменії кандидатури віце-прем’єрів і міністрів, а протягом п’ятнадцяти днів має бути сформовано уряд.

Впродовж кількох тижнів протестів у країні Ніколо Пашинян здобув неабияку підтрику та популярність в народі. На початку революції, він був заарештований, проте після відставки Саргасяна опозиціонера випустили з-під варти. Він назвав революцію – оксамитовою та безкровною. Напередодні історичного голосування ввечері на площі Пашиняна підтримав американський соліст вірменського походження відомого гурту Сістем оф е Давн. Танкян, який висловлювався за протести у Вірменії, виступив перед мітингувальниками вірменьською мовою і заспівав разом з ними уривок із народної пісні Бари Арагил – Добрий лелека.