Аварія поблизу столиці. На трасі Київ-Харків зіткнулися автобус та позашляховик Мерседес. Внаслідок ДТП у маршрутки знесло передню частину кузова, а іномарка відлетіла на десяток метрів від місця зіткнення та врізалася у відбійник. Наразі точна кількість потерпілих невідома, однак, зазначається, що постраждалі є. Причини та наслідки аварії з’ясовуються. На місці працюють правоохоронці, рятувальники та лікарі швидкої допомоги.

З початку року в Україні виявили більше чотирьох тисяч нелегалів. Такі дані наводять у Державній міграційній службі. Торік, у дві тисячі сімнадцятому до країни прибули понад дев’ять з половиною тисяч осіб. Проте за шість місяців лише триста п’ять осіб звернулися із заявою про визнання їх біженцями або такими, які потребують додаткового захисту. За цей же період цей статус отримали двадцять три людини. Найчастіше мігрували до України громадяни з африканських та азійських держав.

На Дніпропетровщині викрили чоловіка, який вирощував наркотичні рослини. Про це повідомила місцева поліція. У сорока восьмирічного горе-ботаніка вилучили: шістдесят п’ять кущів маку, двісті двадцять кущів конопель, близько півтора кілограма висушеної марихуани, а також насіння маку і конопель. Наркотики вже відправили на експертизу. Чоловік – рецидівіст, його вже не вперше піймали за таким промислом. Тож зловмиснику загрожує сумарно до шести років позбавлення волі.