Головні події 1 жовтня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 1 жовтня.
Притон організувала мешканка луцького гуртожитку на спільній із сусідами кухні. Перехилити чарку, кажуть співмешканці, жінка дозволяє собі щовечора. І це при тому, що виховує двох малолітніх доньок, які лише страждають від матері. Втомилися терпіти постійні гулянки і сусіди. Щоправда, знайти вплив на горе-матір не можуть. Детальніше – у сюжеті Ольги Матвєєвої.
Епідеміологи зареєстрували десять активних спалахів COVID-19 на території Волинської області. Відомо, що вісім спалахів коронавірусної інфекції зареєстрували у навчально-виховних закладах області, ще по одному – у лікувальній установі та на приватному підприємстві. Ситуація за місцем реєстрації спалахів, запевняють медики, локалізована. Освітні заклади перебувають на дистанційному навчанні. Обстежать коло контактних осіб.
Що прохолодніше на вулиці, то більше волиняни очікують у своїх оселях тепла. У Луцьку, як ми вже розповідали, до старту опалювального готові, от лиш тарифи через дорогий газ, підскочать. У сусідньому ж Ковелі працюють не лише з газом, а й з альтернативними видами палива. Тому у них тарифи одні із найнижчих в області. Чи буде так і цьогоріч та наскільки “Ковельтепло” готове опалювати людські домівки – розповість у сюжеті Ангеліна Гущина.
Не вакцинуєшся – сиди вдома без зарплати. Осіб, які уникають обов’язкової вакцинації, відсторонять від роботи на час карантину без збереження заробітної плати. Разом із тим, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив: не вакцинованих працівників певних професій не звільнятимуть, а лишень відсторонятимуть. Очільник МОЗ зазначив, що обов’язкова вакцинація почне діяти в Україні найближчим часом. Зараз міністерство продовжує роботу над наказом, який регулюватиме це питання.
Чи перейменовувати Володимир-Волинський на сесії міськради вирішували депутати. Присутні були й місцеві жителі. Щоправда, не у приміщенні, а під ним – із скаргами та обуреннями.
Відсьогодні водії повинні їздити з увімкненими фарами. 1 жовтня набуло чинності правило щодо увімкнених фар на автомобілях. Відповідно до правил дорожнього руху, водії повинні їздити з увімкненим ближнім світлом за межами населених пунктів до 1 травня. Ближнє світло потрібне для того, щоб автомобіль був помітним на дорозі за будь-якої погоди. За порушення правила щодо ходових вогнів за межами населених пунктів водіям загрожує штраф у розмірі до 510-ти гривень.
В Україні планують запуск земельних електронних аукціонів. Раніше учасникам необхідно було бути присутніми на торгах фізично. Інформація про такі аукціони завжди була малодоступною, їх проводили без реальної конкуренції, а вигравали “свої люди”. Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт постанови, що означає: зовсім скоро в Україні вже на практиці почне діяти новий формат земельних торгів – електронний аукціон. Відтепер участь в електронних аукціонах зможе взяти кожен, хто має доступ до Інтернету. Торги відбуватимуться на платформі Prozorro, що належить до сфери управління Міністерства економіки, яке й буде відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи.
Пішла тріщина – і обвалилася аптека. Столітня будівля у Володимирі рухнула в момент. Щоправда, причиною стала не старість, а недбалість власників. На щастя, обійшлося без постраждалих, втім поки реконструкцію не завершать – ходити поблизу небезпечно. Причини і винних шукала Ольга Матвєєва.
“Укрзалізниця” 10 жовтня відновлює міжнародне залізничне сполучення з Польщею. Квитки на поїзд “Київ – Перемишль” будуть доступні вже із 1 жовтня. Пресслужба компанії зазначає, що відновлення міжнародного залізничного сполучення з Польщею стало можливим завдяки домовленості української та польської сторони і співпраці польської залізничної адміністрації. Квитки на поїзд “Київ – Перемишль” можна купити на букінгу та у касах вокзалів.
На Волині резервісти спільно з авіацією знешкоджували диверсантів. Практикували усе: тактику, розвідку, надання першої медичної допомоги, ведення перемовин. Більшість хлопців та дівчат без бойового досвіду. Як їм вдалося це завдання, дізнавалися наші журналісти.
У центрі Луцька бус інкасаторів збив дитину на переході. На пішохідному переході поруч із поворотом із вулиці Словацького на Шевченка мікроавтобус інкасаторів збив неповнолітнього. На місце прибули медики і патрульні, дитину на ношах занесли до «швидкої» і зупинились у «кишені» поруч – для надання першої допомоги. На відеозаписі моменту ДТП видно, що мікроавтобус не пригальмував перед переходом, а хлопець зненацька вибіг на дорогу з-за буса, який їхав смугою зустрічного руху. Водій інкасаторського авто натиснув на гальма, але інерція буса не дозволила зупинитися на місці, тому він вдарив дитину. Від удару потерпілого відкинуло на декілька метрів.
У новий сезон – з новими планами, формою і навіть спорткомплексом. Луцька волейбольна команда «Волинь-Університет-ОДЮСШ» відпочила та готова виборювати нові медалі. А для здобуття перемоги спортсменкам готують нову форму і навіть будують споткомплекс на Світязі. Деталі знає наша Анастасія Качина.
Останні публікації
- Як обрати iPhone б/у: на що звертати увагу?
- Тиск у шинах – ключ до оптимальної продуктивності автомобіля
- Сучасна онкологія: шанси на перемогу над хворобою
- Найкращі локації для святкування дитячого дня народження у Львові
- Медіація як ефективний інструмент для вирішення конфліктів у суспільстві та бізнесі
- Процедура автовикупу в Києві: від оцінки до отримання грошей
- Бренд Hario – легенда у світі кавових девайсів
- Романтичні вихідні за містом
- Прочищення каналізації у Львові: який сервіс обрати?
- Як вибрати вбудовану мікрохвильовку: переваги та особливості
- Переваги використання Sony WH-1000XM5 під час подорожей
- Як купити м’ясо для пельменів: поради щодо вибору ідеального продукту
- Здоровий спосіб життя з жіночими кросівками Nike
- Можливості Unreal Engine: революція в геймдеві
- Вибір ділянки під модульний будинок: на що звернути увагу?
- Двоспальні ліжка: де купити якісні меблі для спальні?
- Навички бізнес-аналітика: що потрібно для успіху у сучасному світі
- Бездоганний тон без відчуття на собі штучної маски – що для цього потрібно
- Балкон і лоджія під ключ: яку компанію обрати?
- Чому потрібно регулярно відвідувати гінеколога
- Учні Ядерної школи РАЕС стали студентами профільних технічних вишів
- Металеві стелажі: основи та переваги для складів і магазинів
- Незалежний театр «Гармидер» представив новий сезон: стилістка, прем’єри, пітчинг
- Судять аферистів, які понад рік видурювали гроші у матерів і дружин військових
- На благодійному турнірі на Рівненщині зібрали 34 тисячі гривень для ЗСУ
- Син пішов воювати услід за батьком: історія ковельчан Андрія та Миколи Лукашуків
- Чи можна на електричному грилі готувати здорову їжу?
- 7 найкращих трилерів: топ станом на 2024 рік
- Коли варто перевірити свою ендокринну систему