Головні події 12 березня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 12 березня.
Вони полишили усі свої справи – навчання, роботу, бізнес, дітей і сім’ї – і добровільно з власної волі без військових навичок і часто без зброї та захисту, пішли на передову. Протистояти озброєним до зубів російським окупантам і сепаратистським найманцям. Це завдяки їм – добровольцям – українська армія змогла провести мобілізацію і підготувати боєздатну заміну. Цими днями вшановуємо своїх добровольців. Більшість з них і досі на передовій лінії оборони. Журналістка Марія Вавринюк слухала вражаючі історії про доблесть і честь.
На Волині затримали прикордонника на хабарі. Інспектор відділу «Млинове» Луцького загону організував контрабандний канал цигарок із Білорусі в Україну. Його затримали в селищі Заболоття Ратнівського району. Прикордонник вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 42 тисячі гривень за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів поза пунктами пропуску. Наразі тривають невідкладні слідчі дії.
За чергову спробу реконструкції пункту пропуску “Устилуг”, який сьогодні радше нагадує хлів, взялися нардепи від Волині. Разом з обласними депутатами та урядниками провели консультації з митними і прикордонними службами, склали план дій і мають намір домагатися фінансування у столиці. Чи є шанс у Волині на сучасну і впорядковану прикордонну інфраструктуру – у сюжеті Вікторії Притулюк. Та не все так погано у митному королівстві. Нашій знімальній групі вдалося зазирнути за лаштунки. Зокрема, у кабінет керівника Волинської митниці ДФС. Службове приміщення радше нагадує повноцінну квартиру: з кухнею, зоною відпочинку і навіть куточком для заняття спортом. Теперішній очільник митниці стверджує, що приніс сюди лише блокнот і ручку. А вся ця розкіш лишилася від попередників.
Луцький проспект Волі таки ремонтуватимуть. Розпочнуть цьогоріч, а от завершити планують за років 2-3. План капітального ремонту ще розробляють. Та основні зміни проектанти вже озвучили. Обіцяють і перерозподіл проїзної частини, і простір для велосипедистів, і дизайн-код вулиці з озелененням. Що ще навигадували за 60 млн гривень – дивіться у сюжеті Ангеліни Гущиної.
На Волині обвалився міст. Постраждали п’ятеро людей. Йдеться про шляхопровід біля села П’ятидні, Володимир-Волинського району. Інцидент трапився 12-го березня в обідню пору. Там якраз велися ремонтні роботи. Працівників, які постраждали, доправили до Володимира. Їхній стан – стабільний. Нині проїхати через міст можна – обвалився лише край закритої смуги руху, яку ремонтували.
Під загрозою руйнування одна з найдавніших святинь православ’я. У Свято-Миколаївському Жидичинському монастирі обвалився дах. Величезну вирву ченці намагаються залатати, втім певності, що наступної ночі не зірве знову – немає. У чиїх руках порятунок національної архітектурної пам’ятки та улюбленого місця паломництва волинян, – з’ясовувала Ольга Матвєєва.
У Луцьку просять допомогти маленьким пацієнтам нейрохірургічного відділення обласної лікарні. Це діти із вродженими вадами розвитку головного та спинного мозку, гідроцефаліями, пухлинами, епілепсією, черепно-мозковими травмами. Волонтери створили спеціальну скриньку хоробрості. Туди можна покласти різноманітну канцелярію; розмальовки; невеличкі іграшки; пазли, конструктори. Про це у фейсбуці інформує очільниця «Фонду боротьби з раком» у Луцьку Марія Адамчук-Коротицька. Щоб передати речі просять писати або ж телефонувати на номер 0958900632
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Конкурси профмайстерності серед молоді – на РАЕС
- ФАТАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГІНЕКОЛОГА, ДЗЕРКАЛО НА МАЙДАНІ, ЖІНКИ-«ЯНГОЛИ». Новини, вечір 26 липня
- Звинувачує гінекологиню в занесенні страшної інфекції. Скаржиться Зеленському
- Похорон через рік і три місяці після смерті. Луцьк попрощався з молодим захисником
- Лікує… собака. Волинянин прийшов з війни, завів пса – і тепер допомагає людям
- Який стиль чоловічого рюкзака обрати
- ОБМАН НА ЧВЕРТЬ МІЛЬЙОНА, ПІДПАЛИВ КВАРТИРУ, ЗНАЙШЛИ ДАВНІ МОНЕТИ. Новини, вечір 25 липня
- «У мене одна легеня працює – а я хочу курити». Історія виживання на війні бойового медика з Луцька
- Стоматологія «Оксфорд Медікал Волинь»: найновіші методи, найвищий рівень обслуговування
- Серйозні гості на РАЕС: на станцію прибули представники кадрового резерву Енергоатому
- СМЕРТЕЛЬНА АВАРІЯ, НОВА АМБУЛАТОРІЯ, СУНЕ ГРОЗА. Новини, вечір 24 липня
- Жалюзі від українського виробника – оптимальний варіант
- Біля Луцька відкрили амбулаторію, яку будували не один рік
- Атомник РАЕС представив Україну на конкурсі Європейського ядерного товариства
- Буйки, пляж і рятувальний пост: які умови безпечного відпочинку на воді
- Масштабна гуманітарна допомога з Чехії – для Рівненської АЕС
- Процедури LUMECCA для шкіри: результат ДО і ПІСЛЯ
- Заміна акумулятора ноутбука Apple: коли варто звертатися до професіоналів
- СКАНДАЛ У ШКОЛІ, ОСТАННЯ ДОРОГА ЗАХИСНИКА, НЕ МОЖУТЬ ДЕКОМУНІЗУВАТИ ВУЛИЦЮ. Новини, вечір 23 липня
- На уроці вчителька облаяла і вдарила школярку, та ще й хотіла її роздягнути
- Троє дітей лишилися без тата: у Луцьку попрощалися з воїном Миколою Сищиком
- Допомогти вуличним тваринам у спеку: історія чоловіка, який обожнює собак
- СПРАВА ПРОТИ ПАТРУЛЬНОГО, ВОЇН ПОМЕР У ВІДПУСТЦІ, ВТЕКЛИ ВІД ВІЙНИ НА ВОЛИНЬ. Новини, вечір 22 липня
- Майже 4 мільйони на передову: мама пораненого захисника щемно подякувала атомникам
- Дружина полеглого воїна презентувала книгу поезій, яку мріяв видати її чоловік
- Кондиціонери для білизни в Аврорі: вигідне поєднання ціни та якості
- Що допоможе спати влітку краще
- Найпоширеніші матеріали для створення кухонних меблів
- ТОП 10 кольорів рулонних штор 2024 року
- Варіанти сучасного оздоблення фасадів
- Національна академія Сухопутних військ запрошує вступників
- ЩО ГОРІЛО В ЛУЦЬКУ, СЕРЙОЗНА АВАРІЯ, АНОМАЛЬНА СПЕКА. Новини, вечір 10 липня
- Де у Луцьку зробити професійне відбілювання зубів
- Остання колискова, повістки поштою, скільки гидоти у луцькій воді. Новини, вечір 9 липня
- Де можна перевірити якість води у Луцьку: РЕПОРТАЖ з лабораторії водоканалу
- 50 літрів плову і 30 кіло м’яса на шаурму: у Луцьку безкоштовно годували в новому закладі