До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 14 липня.

Шкільний стадіон, площею у понад гектар, може опинитися у приватних руках, – з таким повідомленням до нашої редакції звернулися стривожені мешканці села Липини. З’ясувати хоч щось ні у тих, хто практично зрівняв із землею спортмайданчик, ні у місцевої влади людям не вдалося. Тому вони по черзі взялися охороняти громадське майно. Як відсутність комунікації і довіри між владою і громадою може спаскудити найблагороднішу справу, – Вікторія Притулюк розповість.

Операція “Евакуація”. З самого ранку, коли на прийомах у лікарів особливо людно, з другої луцької поліклініки терміново вивели медиків і пацієнтів. Натомість медустанову заполонили десятки правоохоронців. Причина – підозрілий предмет, який знайшли біля реєстратури. Очевидці чули вибух. Що знайшли і що рвануло? – Анастасія Качина дізнавалася.

Уже не зразок типової радянської побудови, а медична клініка європейського зразка. Так тепер виглядає приймальне відділення Луцької міської клінічної лікарні. Його реконструкцію практично завершено. Новий фасад, сучасні палати і дороговартісне обладнання. А разом із цим – і нові умови прийому пацієнтів. І хоч проєкт реконструкції ініціювала держава, дві третини суми на його реалізацію вклав міський бюджет.

Послуги надаються, а скористатися ними не можуть. У луцькому територіальному центрі соціального обслуговування поза увагою залишається найвразливіший контингент – люди з обмеженими можливостями. І все через зруйнований пандус. Крім того, перебування маломобільних лучан у центрі дуже обмежує непристосований для візочників внутрішній простір, включно із санітарними кімнатами. Сьогодні міська влада ухвалила остаточне рішення. Що урадили Ольга Матвєєва знає.

Два місяці над луцьким проспектом Волі стоїть курява перебудови. Оновлюють усе: від мереж до тротуарів. На кілька тижнів рух проспектом повністю перекрили. Але до середини липня обіцяли пустити транспорт по одній зі смуг у напрямку від вулиці Шопена до Сенатора. Чи встигають – Марія Вавринюк дізнавалася.