До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 19 квітня.

Інфляція зросла ледь не удвічі і посилюватиметься ще. Про це заявляє Нацбанк України. У березні споживча інфляція прискорилася до 8,5%. Причина – здорожчання продуктів харчування та енергоносіїв. Зокрема, найбільше додали у ціні газ, яйця, олія і цукор. “Протягом наступних місяців інфляційний тиск залишиться значним через високі світові ціни на продукти харчування, подорожчання енергоресурсів та зростання споживчого попиту навіть в умовах локдауну”, – заявили в НБУ. Прогнозується, що інфляція почне знижуватися лише наприкінці року, а відмітки 5% досягне не раніше першого півріччя 2022-го.

Держаний ПриватБанк продадуть, найпевніше, іноземцям. На приватизацію його виставлять найближчим часом. Цій фінансовій установі належить 20% українського банківського ринку, тому в Нацбанку вважають, що ПриватБанк зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС. Варто зазначити, що на сьогодні тривають близько 100 судових процесів між державою та колишніми власниками ПриватБанку.

Стерильна чистота, тепла підлога, кондиціонери, збалансований за поживністю шведський стіл і класична музика. Йдеться не про п’ятизіркові апартаменти, а про корівники одного з волинських фермерів. У господарстві “Перлина Турії” усі корівки – іноземки, за ціною перлів кожна. Рай для худоби бачила Вікторія Притулюк і розповість, заради чого такі розкоші.

Народили – і відразу ж залишили. Під опікою персоналу  Волинського дитячого медичного об’єднання – одразу троє немовлят віком від одного до п’яти місяців. Малюки гарненькі і здорові, але уже сироти при живих батьках. Хто подбає про них і яка доля на них чекає – дізнавалась Тетяна Бугаєнко.

Одразу два світових рекорди від одного майстра. Яєчних художніх справ майстер Анатолій Бойко, відомий як волинський Фаберже, здивував навіть координаторів Книги рекордів Гіннеса.

Камерний концерт без глядачів і просто неба. Відомий волинський оркестр Кантабіле здійснив незвичайне концертне турне визначними місцями волинського краю. Невмирущу класику у віртуозному виконанні слухали хіба давні будівлі і наша знімальна група. Про гастролі для історії Вікторія Притулюк розповість.