У Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства перебувають троє малюків, від яких відмовилися батьки.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Один із малюків уже кілька тижнів живе перинатальному центрі. З перших днів життя про нього піклується не рідна мама, а медсестра Анна.

“До нас на третю добу був переведений на відділення. Тоді ми з ним познайомилися, почали його тут бавити”, – розповідає медсестра Анна Лукаш.

Однак це не порятувало малюка від соціального сирітства. Матір відмовилася від нього, щойно народивши. Пояснила: через складні сімейні обставини. Тож вже три тижні хлопчик живе у обласному перинатальному центрі. Тут йому дають максимум любові. Малюк це відчуває.

“Він не плаче у нас. Бо як починає плакати, всі одразу його на руки беруть. Всі зразу носять. Він хороший хлопчик, не хочеться, аби дитина була позбавлена піклування”, – розповідає Тетяна Кощій, завідувачка відділення постінтенсивної терапії.

Ще двоє малюків, від яких відмовились батьки, нині у обласній дитячій лікарні. Щоправда, вони у відділенні обсервації, а це означає, що потрапити туди ми, на жаль, не можемо. Це теж хлопчики – двох і п’яти місяців. Народились вони недоношеними, але нині, завдяки лікарям, з ними все добре. Саме харчування та одягу найчастіше бракує малюкам, яких полишили батьки. Тож допомозі благодійників тут завжди раді.

Вже незабаром малюків переведуть до Будинку дитини, аби знайти їм люблячих батьків. А поки ще є час, медсестри не спускають з рук своїх підопічних.