Головні події 2 березня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 2 березня.
Наковталась пігулок та порізала вени. У Луцьку 15-річна школярка намагалася вкоротити собі віку. До стаціонару обласної дитячої лікарні підлітка доставили вчасно. Її життю уже нічого не загрожує. У секторі ювенальної превенції випадок уже дослідили і запевняють, що ця спроба суїциду не пов’язана зі смертельними іграми у соцмережах чи іншими застосунками, які схиляють дітей до самогубства. З’ясувалося, не так давно дівчинка пережила аварію і саме посттравматичний синдром міг призвести до емоційної пригніченості.
Посвідчення вже не достатньо, потрібні живі гроші. Пільговики Підгайцівської ОТГ тепер їздять у громадському транспорті за новими правилами. Платять як усі, натомість отримують від водія папірець, за яким у сільраді їм мають повернути витрачене. Сільрада і влаштувала цей експеримент. Люди налякані. Папірчина навіть без печатки, отож сумніваються чи обміняють пізніше її на гроші. У сільраді відповіли: і так, і ні. Детальніше про пільговий проїзд по-підгайцівськи дивіться у сюжеті.
Прийшла весна – зійшов асфальт. Летять колеса, диски, підвіски. Автомобілісти стверджують: хронічне весняне бездоріжжя щороку їм обходиться у чималу копійчину. Аж на мільйон гривень витратиться на ямковий ремонт Луцьк. І це тільки весняний, запевнили комунальники.
Маєш активну громадську позицію, авторитет у соціумі – тоді вакцинуйся по за чергою. Залишками доз протиковідної вакцини, які спочатку просто знищували, дозволили щеплювати громадських активістів та публічних персон. Для цього навіть внесли зміни до Національного плану вакцинації. У МОЗ аргументують: і лишки сироватки не змарнують, і вакцинацію прорекламують. Протиковідна вакцинація в Україні стартувала мляво, але міністр охорони здоров’я обіцяє, що вже до кінця тижня щеплюватимуть щонайменше 10 тисяч люду щоденно.
Поки медики та “обрані” вакцинуються від COVID, усі інші шикуються в черги. Дати імунізації для масового обивателя і досі не назвали. Але, як свідчать українські реалії, забронювати собі дозу вакцини – не зайве. Зробити це сьогодні можна у три способи. Їх усі протестувала Ольга Матвєєва і поділиться враженнями з вами у сюжеті.
Поставили на ноги за дві години. Операцію з одномоментної заміни одразу двох тазових суглобів провели хірурги обласного госпіталю ветеранів війни. Медики запевняють, що подвійне протезування такої складності – унікальна подія для західної України. А от для Волині буде вже універсальною, обіцяють місцеві ортопеди.
Вбивці 16-річної Каті Литкіної з Нововолинська відсидять повний термін! Верховний Суд, як остання інстанція, не задовольнив касаційну скаргу про зменшення терміну ув’язнення засудженим. Тож у 5-річній судовій тяганині поставлена крапка. Нагадаємо, понівечене тіло дівчини знайшли влітку 2016-го року поблизу однієї з шахт. Підозри впали на двох братів. Після скоєного вони переховувалися за кордоном, проте їх усе ж затримали. Засуджені за вбивство майже на 15 років Назар Статочнюк і Максим Терлецький відбувають покарання у різних виправних колоніях.
Феміду у смартфоні та суд присяжних ініціює Президент України Володимир Зеленський. Разом з державними послугами правосуддя буде чинитися у застосунку. Це має здолати судову бюрократію, усунути зловживання і посилити прозорість судочинства. Також глава держави має намір залучати до вчинення правосуддя доброчесних громадян і тим самим відновити в суспільстві довіру до суду. Законопроєкт про запровадження в Україні суду присяжних уже написаний.
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Конкурси профмайстерності серед молоді – на РАЕС
- ФАТАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГІНЕКОЛОГА, ДЗЕРКАЛО НА МАЙДАНІ, ЖІНКИ-«ЯНГОЛИ». Новини, вечір 26 липня
- Звинувачує гінекологиню в занесенні страшної інфекції. Скаржиться Зеленському
- Похорон через рік і три місяці після смерті. Луцьк попрощався з молодим захисником
- Лікує… собака. Волинянин прийшов з війни, завів пса – і тепер допомагає людям
- Який стиль чоловічого рюкзака обрати
- ОБМАН НА ЧВЕРТЬ МІЛЬЙОНА, ПІДПАЛИВ КВАРТИРУ, ЗНАЙШЛИ ДАВНІ МОНЕТИ. Новини, вечір 25 липня
- «У мене одна легеня працює – а я хочу курити». Історія виживання на війні бойового медика з Луцька
- Стоматологія «Оксфорд Медікал Волинь»: найновіші методи, найвищий рівень обслуговування
- Серйозні гості на РАЕС: на станцію прибули представники кадрового резерву Енергоатому
- СМЕРТЕЛЬНА АВАРІЯ, НОВА АМБУЛАТОРІЯ, СУНЕ ГРОЗА. Новини, вечір 24 липня
- Жалюзі від українського виробника – оптимальний варіант
- Біля Луцька відкрили амбулаторію, яку будували не один рік
- Атомник РАЕС представив Україну на конкурсі Європейського ядерного товариства
- Буйки, пляж і рятувальний пост: які умови безпечного відпочинку на воді
- Масштабна гуманітарна допомога з Чехії – для Рівненської АЕС
- Процедури LUMECCA для шкіри: результат ДО і ПІСЛЯ
- Заміна акумулятора ноутбука Apple: коли варто звертатися до професіоналів
- СКАНДАЛ У ШКОЛІ, ОСТАННЯ ДОРОГА ЗАХИСНИКА, НЕ МОЖУТЬ ДЕКОМУНІЗУВАТИ ВУЛИЦЮ. Новини, вечір 23 липня
- На уроці вчителька облаяла і вдарила школярку, та ще й хотіла її роздягнути
- Троє дітей лишилися без тата: у Луцьку попрощалися з воїном Миколою Сищиком
- Допомогти вуличним тваринам у спеку: історія чоловіка, який обожнює собак
- СПРАВА ПРОТИ ПАТРУЛЬНОГО, ВОЇН ПОМЕР У ВІДПУСТЦІ, ВТЕКЛИ ВІД ВІЙНИ НА ВОЛИНЬ. Новини, вечір 22 липня
- Майже 4 мільйони на передову: мама пораненого захисника щемно подякувала атомникам
- Дружина полеглого воїна презентувала книгу поезій, яку мріяв видати її чоловік
- Кондиціонери для білизни в Аврорі: вигідне поєднання ціни та якості
- Що допоможе спати влітку краще
- Найпоширеніші матеріали для створення кухонних меблів
- ТОП 10 кольорів рулонних штор 2024 року
- Варіанти сучасного оздоблення фасадів
- Національна академія Сухопутних військ запрошує вступників
- ЩО ГОРІЛО В ЛУЦЬКУ, СЕРЙОЗНА АВАРІЯ, АНОМАЛЬНА СПЕКА. Новини, вечір 10 липня
- Де у Луцьку зробити професійне відбілювання зубів
- Остання колискова, повістки поштою, скільки гидоти у луцькій воді. Новини, вечір 9 липня
- Де можна перевірити якість води у Луцьку: РЕПОРТАЖ з лабораторії водоканалу
- 50 літрів плову і 30 кіло м’яса на шаурму: у Луцьку безкоштовно годували в новому закладі