Головні події 2 квітня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 2 квітня.
Трохи більше 2 тонн рідкого кисню сьогодні таки завезли до обласної інфекційної лікарні. Та видихнути з полегшенням тутешні медики не можуть. Вистачить цього лише на вихідні – каже керівниця медзакладу. Зараз на стаціонарі 140 недужих, і поки тільки четверо з них потребують подачі рідкого кисню. Про запас мають ще 42 кисневих балони. Одного такого вистачає на годину для одного пацієнта. Заявку на наступну поставку газу лікарня подала. Але Львівський хімзавод ще не відновив усі потужності. Тож цілковитої певності, що кисень надійде вчасно немає.
Їх мало, але вони – злісні. Більшу половину з 35 неоплачених мільйонів за водопостачання заборгували лише 5% лучан. Окремі з них не платять свідомо і принципово. Оскільки у карантин заборонено позбавляти послуг, їх надавачі ходять до боржників домовлятися. Як з лучан борги “вибивають” бачила наша Тетяна Бугаєнко.
З вересня пенсії та державну грошову допомогу нараховуватимуть тільки на банківські картки. Таке рішення прийняв український уряд. Обрати банк можна буде на власний розсуд, але зробити це потрібно до 1 вересня цього року. У разі, якщо до цієї дати отримувач виплат не матиме рахунку, його відкриють за зверненням органів Пенсійного фонду України або органів соціального захисту. Адресно ж доставлятимуть пенсії та соцвиплати тільки для 4 категорій: людей з інвалідністю І групи, осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду, осіб, які досягли вісімдесятирічного віку, одержувачів соцвиплат особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.
Майже третина українців живуть винятково на соцдопомогу, або мають її в структурі доходів, такі дані Держстату за минулий рік. Ще майже у половини населення головний дохід – це заробітна плата. І 20% мають змішаний прибуток. Зазначається, що за минулий рік заощадження українців зменшилися на 17 млрд грн. Середній річний дохід на душу населення склав трохи більше сімдесяти тис грн.
На хабарі у Луцьку затримали посадовця обласного управління Держпраці. Чоловік вимагав у підприємця хабар у розмірі 40 тисяч гривень, – інформують у поліції. В обмін чиновник обіцяв закрити очі на порушення законодавства, які виявили у бізнесмена. Хабарника затримали на гарячому, крім конфіскації йому загрожує ув’язнення терміном від 5 до 10 років.
Від сьогодні і найближчий тиждень об’їзну у Рованцях краще об’їжджати. На боратинському перехресті почали будувати кільцеву розв’язку. Тому рух там обмежили, і у всіх напрямках вишиковуються довжелезні черги з автомобілів. Працюватимуть автодорожники з 7 до 20-ї, відтак, нетерплячим водіям радять обирати інші маршрути. Як просувається реконструкція Марія Вавринюк бачила.
У Ковелі взялися за ремонт доріг. Для цього спрямують 20 мільйонів гривень. Усього в переліку півтора десятка вулиць. Почнуть з тих, де ситуація найгірша. Це зокрема вулиці Незалежності, Грушевського, Театральна, бульвар Лесі Українки. Крім проїжджої частини реконструюють також і тротуари. Капітально відремонтують дорогу на вулиці Заводській, Відродження та провулку Тараса Шевченка. Додаткові асигнування спрямують і на облаштування дворів та прибудинкових територій.
Добудовують каналізаційні мережі, ремонтують дороги, облаштовують пляжі оновлюють котеджі і бази. На Світязі – велике готування до нового туристичного сезону. Торік, через пандемію, він перевищив найоптимістичніші очікування. Місцеві сподіваються, що і цього року туристів буде не менше і пильно слідкують за карантинним зонуванням. Що зміниться на шацькому приозер’ї? – у розвідку їздили наші кореспонденти.
Сьогодні – Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Вони живуть зовсім в іншому світі. У власному. Яскраві кольори їх можуть лякати, дотики бути неприємними. Вони ніколи не дивитимуться вам в очі, натомість годинами з насолодою споглядатимуть дощ. Їх називають люди дощу і у них – аутентичний синдром. Дізнатися більше про людей з аутизмом спробували і наші кореспонденти.
Останні публікації
- Кращі іграшки для домашніх тварин: як обрати ідеальну?
- Як під’єднати зовнішній жорсткий диск до ноутбука
- Міжнародні вантажні перевезення: Ваш покроковий путівник
- Зручність розташування автошколи біля метро Теремки
- Що потрібно знати новачкові про контекстну рекламу?
- Важливість підліткового ліжка
- Лоток для кота: як обрати зручний та функціональний туалет для вашого улюбленця?
- Автомобіль для перевезення шафи-купе: який вибрати
- Чому квадрокоптери стали незамінними у сучасному світі?
- Подарункові набори iS Clinical: ідеальні ідеї для догляду за шкірою близьких
- Економічна доцільність використання магістральних бетонних вентиляційних блоків
- Підготовка до пологів: як зібрати сумку для мами й малюка
- Для чого потрібна віртуальна карта Монобанк?
- Чому варто придбати сонячні електростанції для підприємств
- Аутстафінг: як він спрощує ведення бізнесу
- Зимові класичні шини в Україні: ТОП-5 найпопулярніших брендів
- Керамічна плитка для кухні та санвузла, обираємо довговічний оздоблювальний матеріал
- Для чого потрібні елайнери
- Як готується справжня піца Маргарита?
- Учням розказали про можливості працевлаштування на РАЕС
- Як вибрати освітлювальні прилади для різних потреб?
- Мамопластика та її вплив на кар’єру
- Поради стоматологам: як працювати у конкурентному середовищі?
- Чутливість зубів: як лікувати?
- Енергетики подарували дітям свято
- Анеле-реклама: Професіонали у виготовленні об’ємних букв у Києві
- Популярні моделі Apple Watch
- Валізи: як вибрати ідеальний варіант для подорожей
- Чому важливі здорові стосунки в сім’ї?
- Купівля нерухомості в Києві: важливі аспекти для майбутніх власників
- Рівненські атомники купили захисникам РЕБи
- Спортсмени та аматори згуртувалися заради великої мети
- Можна виграти квитки на концерт «Піккардійської Терції» в Луцьку
- Ідеальний набір інструментів для автомеханіка: що потрібно мати кожному професіоналу
- FIЇNKA готує перший концерт у Луцьку
- Як оформити біометричний паспорт в Європі?
- Переваги пластикових ящиків для зберігання товарів і транспортування продукції