До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 23 серпня.

У Луцьку замайорів найбільший на Волині синьо-жовтий стяг – заввишки 50 метрів. Церемонія підняття відбулась на Київському майдані. Подивитися на дійство з’їхались десятки волинян у вишиванках та з прапорцями в руках. Напередодні поблизу встановленого прапора облаштували освітлення та зробили благоустрій. Тож тепер лучани матимуть ще одне місце для відпочинку. Церемонія ж підняття найбільшого в області державного символу завершилася вітальними танцями та співами.

У Луцьку у вихідні на пішохідній вулиці Лесі Українки влаштували ярмарок. Тут – глиняний посуд, предмети побуту, прикраси, одяг, смаколики. Свій крам тут демонструють народні умільці і з Волині, і з інших регіонів. Чимало людей прийшли купувати саме традиційні вишиванки.

У Луцьку у День державного прапора вперше організували оригінальну акцію: убравшись у вишиванки, лучани на байдарках і з веслами розгорнули величезний український стяг. Акцію планували на Стиру, під ширину річки навіть шили стяг. Але погода внесла корективи, і через дощ сплав перенесли на канави парку.