До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 22 лютого.

Продавати ліки дітям до 18 років, навіть за рецептами, – табу. Законопроєкт про заборону вже готують у Верховній Раді. До цього рішення вдалися після того, як упродовж минулого тижня одразу п’ятеро дітей у різних населених пунктах отруїлися пігулками. 13 –річну дівчинку врятувати не вдалося. Також на сайті Президента з’явилася петиція з проханням заблокувати в Україні застосунок Tik Tok, як небезпечний. Саме цією мережею і ширилося відео із закликом наковтатися таблеток і довідатися, що станеться.

Майже кожен другий власник паю на Волині лишає його напризволяще, бо не знає, куди бігти і що робити, аби узаконити свою землю. Такими невитребуваними паями здебільшого користуються фермери. Задарма. Але не тому, що приховують прибутки, а тому, що не знають, кому платити ренту. Відтак, не отримує податків і бюджет. У програші – усі. Чия вигода і що робити?

Кілька замків упродовж минулих вихідних виросли у Луцькому центральному парку. За самовільне будівництво не тільки нікого не покарали, але й винагородили. Серед малих архітектурних форм, які кілька днів прикрашатимуть головну зону відпочинку містян, – янголи-охоронці, герої творів Лесі Українки та інші чудернацькі істоти. У фестивалі снігових скульптур взяли участь 10 команд.

Вибивали перемогу кулаками у прямому сенсі. В обласному центрі змагалися малі боксери: наймолодшому з яких лише 7 років. Товариський турнір за участю юних спортсменів із кількох західних областей влаштували аби підняти спортивний дух, в тому числі й уболівальників, який за час тривалого карантину помітно підупав. Чи вдалося, бачили наші кореспонденти.

Якщо знаєте щось цікаве і готові розповісти про це нам – телефонуйте на номер – 063-12-12-012, або пишіть на нашу сторінку у Фейсбук та на телеграм-канал. Добрих вам новин з 12-им!