Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок,  23 лютого.

 РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ – 09:00  (прямий ефір)

Настільні ігри завжди були дуже популярними: монополія, лото, аліас та інші. Але не лише класичними іграми… Наші сучасники розробляють нові, не менш цікаві і захоплюючі. Цим займається і наш ранковий гість Роман Охримович. Свої ігри він назвав дуже красномовно – «Дерибан» і «Комунізм».

«ЇСТИ» з МАКСИМОМ НІКІТІНИМ – 13:35, 18:40

Максим детально розповість і покаже, як приготувати гороховий суп. Звісно, у ньому буде своя родзинка – два види м’яса.

 «VОЇН – ЦЕ Я» –  14:00,  22:15

Василь Божок, позивний «Кулак», Герой України, старший лейтенант Збройних сил України, командир танкового взводу 92-ї окремої механізованої бригади. Родом з Житомирщини. Зранку 12-го лютого 2015 року командування гірсько-піхотного підрозділу поставило танкістам нове бойове завдання — вийти в район селища Логвинове та зайняти оборону.

«АRTВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гість програми – заслужений артист України Михайло Грицкан. Співак уже вдруге виступатиме із концертом у Луцьку. Про що його твори, з ким із волинських поетів-піснярів співпрацює і як на його творчу діяльність вплинув Володимир Висоцький, – про усе це пан Михайло розповів у студії 12 каналу.

«РЕКРУТ», 3 серія  – 16:00

Журналіст Військового телебачення України Олексій Чубашев вирішив пройти дуже жорсткий відбір і перевірити, чи зможе він стати  службовцем  сил спеціальних операцій.  Два тижні на полігоні майже без сну і відпочинку, з безліччю марафонів, складних і надскладних завдань. Замість імені, прізвища і звання у кожного кандидата є лише номер. А над тимчасовим наметовим містечком все частіше звучить дзвін, який сповіщає: ще хтось не витримав і відмовився від мрії стати спецпризначенцем. Чи не зламається Олексій і чи дійде до фінішу – дивіться перше в Україні військове реаліті-шоу «Рекрут».

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

У черговому телеуроці англійської мови Інна Козак розповість про прийменники часу. Ви будете знати, як правильно перекласти з української у понеділок, у лютому, на Різдво, 2010-го року.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Зелена енергетика проти атомної: яка дешевша та безпечніша. Про це йтиметься у програмі Актуально. Гостем студії буде генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ»  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині будемо оговорювати з гостями студії, яким видався цей вівторок,  і новини, що найбільше вразили  українців.

«ПО ДОРОЗІ» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 21:00

На 12 каналі стартує новий проект “По дорозі” із Богданом Ковалем. Ведучий разом із гостями прямуватимуть містом на авто, обговорюючи професійні та особисті теми. Перший гість, із яким “По дорозі” – особливий, адже очолює найбільше місто Волині. Міський голова Луцька Ігор Поліщук відверто поспілкувався про дорожні проблеми, туристичний розвиток міста та нові проєкти, які лише планують втілювати.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00 –  із оглядом  подій, якими  жив світ протягом останньої доби.