До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 23 липня.

Рядки з пісні “Не хочу в армію” вже за рік можуть стати не актуальними. Бо йти туди буде не потрібно. В Україні хочуть скасувати обов’язковий військовий призов. Все задля того, аби шлях до НАТО був коротшим. То з військом чи без Україні пасуватиме більше, Анастасія Качина збирала думки.

Не поділили клаптик землі. Мешканці двох суміжних будинків на вулиці Ківерцівській конфліктують через прибудинкову територію. По-сусідськи, навпіл ділити не хочуть. Арбітром в, на перший погляд елементарному питанні, відмовились виступати і контролюючі органи. Чи можливе примирення та хто може заради людям – з’ясовувала наша Ангеліна Гущина.

Паперові на електронні. Трудові книжки невдовзі у всіх будуть комп’ютеризовані. В країні відбувається процес впровадження електронних трудових і оформити документ у цифровому форматі нині вже може кожен охочий. Закон про перехід набув чинності у червні цього року. Аби замінити паперовий документ на електронний, страхувальник повинен подати сканкопії трудової книжки на портал Пенсійного фонду України. Там її опрацюють і занесуть у реєстр. Не потрібне особисте звернення людини до Пенсійного фонду і про призначення пенсії. Можна подати будь-яку заяву онлайн. А також при потребі записатися в електронну чергу на особисте відвідування установи і не стояти в чергах.

На 12 каналі – прем’єра. Телевізійний нарис про Антона Кривицького, який очолював владу обласного центру у складні 90-ті роки. Детальніше про його професійний шлях та життя “за лаштунками” вже незабаром ви зможете дізнатися у фільмі “Прагнення”. Скільки сил та праці у стрічку вклала ціла команда 12-го, і чому її варто подивитись, довідувалась наша Ангеліна Гущина.

Луцьку 4-ту гімназію, що на проспекті Волі, вберуть у нове. Архітектори, що реконструюють проспект Волі, візуалізували, як виглядатиме оновлений фасад навчального закладу. Фотографіями поділився на своїй сторінці у фейсбуці міський голова. Ігор Поліщук повідомив, що незабаром почнуться ремонтні роботи.

Незалежні від алкоголю і наркотиків! До Луцька приїхали з півсотні людей, які позбулись своїх згубних звичок і повернулись у соціум. Всі вони – учасники акції “Шлях незалежності”. Свій автомашрут Україною активісти розпочали у Маріуполі, проводять мітинги у різних містах. Головна мета – допомогти у боротьбі із залежностями, які руйнують життя, – запевняють активісти. Спілкувалася з ними наша Марія Вавринюк.

Площу Героїв Майдану у Луцьку, що перед РАЦСом, реконструюють за понад 23 мільйони гривень. Відкриті торги для пошуку підрядника на платформі Prozorro оголосив департамент ЖКГ Луцькради. Згідно з технічним завданням, на площі мають розібрати старе покриття та покласти нове, замінити каналізацію, провести зовнішнє освітлення, посадити дерева, кущі, та облаштувати газони. Також на площі буде зона для проведення масових заходів, відпочинкова зона-сквер, додаткові місця для паркування. Усі роботи планують завершити до кінця цього року.

Вже завтра футбольний клуб “Волинь” зіграє першу у новому сезоні гру. Луцьких футболістів чекає нелегкий поєдинок із командою “Агробізнес”. Напередодні футбольного сезону хрестоносці оновили свій склад, пройшли літні збори, тож з бойовим настроєм готові боротися у поєдинках. Про налаштування та плани “Волині” Ольга Матвєєва розповість.