Головні події 26 серпня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 26 серпня.
Аварія із постраждалими трапилася вранці в селі Видерта Камінь-Каширського району. Водій, рухаючись на великій швидкості злетів з дороги, протаранив паркан будинку і врізався у дерево. Через удар позашляховик перекинувся, а на нього впало дерево. Розбилися керманич та пасажирка авто. Обох ушпиталили. Поліція відкрила кримінал.
Мешканці вулиці Жовтневої у Прилуцькому слізно просять звернути увагу на стан дороги у їхньому селі. Через глибокі ями їхати автомобілем просто неможливо, а як дощ – малі і дорослі взувають гумаки. Бо ж покриття перетворюється на озеро. Бачили проблему і шукали шляхи вирішення наші журналісти.
У Луцькій громаді продовжують боротися із поширенням закладок з наркотиками. За останні кілька місяців до суду направили кримінальні провадження щодо п’ятьох людей, які збували наркотики через закладки, – запевняють, у поліції. Факти правопорушень зафіксували і у Княгининку Луцької громади. Там ситуацію можуть покращити камери відеоспостереження, які на завершальному етапі встановлення.
Мешканці одного із будинків у селі Підгайці бояться дощів та гроз. Будь-яка негода може стати загрозою для благоустрою їхнього подвір’я і навіть життя. Дерева, що ростуть за парканом по вулиці Дубнівській, – геть висохли й похилилися. Самотужки зрізати їх не можуть, адже живуть в Підгайцях, а дерева належать Луцьку. Й бояться, що коли до цього дійдуть руки міських урядників – може бути вже пізно. Ольга Матвєєва розповість детальніше.
Чотири мільйони гривень на ініціативи лучан. Стільки з скарбниці Луцької громади спрямували на бюджет участі на 2022 рік. Цю суму затвердили на сесії міської ради. Минулого ж року на реалізацію конкурсу бюджету участі передбачили 3 мільйони 750 тисяч гривень. Максимальна сума фінансування одного проекту становила 250 тисяч гривень. Крім того, до Луцької громади приєдналося чимало сіл, які також мають право на реалізацію власних ініціатив. Втім, про проведення такого конкурсу поки що не йдеться, зазначили у міськраді. Адже проєкти мешканців приєднаних сіл можуть бути неконкурентними у порівнянні з міськими. Але подати свої пропозиції у міський конкурс вони зможуть з першого вересня.
Мешканець вулиці Ківерцівської, який вже більше п’яти років воює з сусідами за землю, вирішив вдатися до радикальних методів. Бо вже, мовляв, стомився безрезультатно оббивати пороги різних інстанцій міста. Тож аудієнції з міським головою буде добиватися відмовою від їжі. Анонс про наміри вже й надіслав у Луцькраду. Чи відповіли чоловіку та чи підтримують його сусіди – дізнавалася Ангеліна Гущина.
Кількість скарг на неприємний запах у Луцьку зменшилася у сотні разів. Про це заявив міський голова Ігор Поліщук. Нині припинили вивозити мул з очисних споруд, тому смороду практично немає. Втім, над цією проблемою у місті працюють комплексно. Зокрема, “Луцькводоканал” має намір придбати дороговартісне обладнання, яке буде зневоднювати мул, а у висновку і допоможе позбутись смороду взагалі. Більше про це у сюжеті Марії Вавринюк.
Стартував сезон грибів і отруєнь ними. Семеро волинян втрапили на лікарняні ліжка через гриби, які назбирали в лісі. Медики кажуть, що це перші в поточному році випадки отруєння грибами. Відомо, що ковельчани, наївшись смажених «сироїжок», відчули нудоту, слабкість та біль у животі. Із такими ж симптомами до медиків звернулася сім’я з Іванич. Ці люди їли попередньо відварені смажені рядівки. Усі семеро волинян ушпиталені у стані середньої важкості. Медики ж пояснюють, що неправильне приготування та споживання їстівних грибів також може спричинити отруєння, в тому числі тяжке. У перезрілих і несвіжих грибах накопичуються токсини, також їстівні гриби можуть бути уражені грибами-паразитами. Це може підвищити ризик отруєння. Єдиного ж правила, яке б допомогло на 100% безпечно розрізняти їстівні гриби, немає.
1 вересня понад півтисячі учнів Заборольського ліцею переступлять поріг відремонтованого навчального закладу. У школі нарешті буде актовий зал, а школярам не доведеться вчитися в три зміни. Про кардинальні зміни на краще – у сюжеті Анастасії Качини.
В Україні стає популярною нова автоафера. Суть схеми полягає в тому, що автовласники розміщують оголошення про продаж транспорту в інтернеті. Шахраї, як правило, миттєво відгукуються на пропозицію і нібито хочуть його придбати. Звісно ж, зловмисники пропонують заощадити кругленьку суму, оформивши договір купівлі-продажу без участі нотаріуса. Також вони розповідають легенду про скрутне становище і пропонують розплатитися за автомобіль частинами. Якщо власник погоджується з умовами шахрая і ще й ставить свій підпис у договорі, де вказано, що він отримав усю суму – він потрапив на гачок. Грошей продавець прогнозовано не отримує, а покупець через деякий час просто не відповідає на дзвінки. Довести такий факт шахрайства дуже складно, ще гірше, якщо злочинець встигне перепродати машину третій особі.
Останні публікації
- Сучасна онкологія: шанси на перемогу над хворобою
- Найкращі локації для святкування дитячого дня народження у Львові
- Медіація як ефективний інструмент для вирішення конфліктів у суспільстві та бізнесі
- Процедура автовикупу в Києві: від оцінки до отримання грошей
- Бренд Hario – легенда у світі кавових девайсів
- Романтичні вихідні за містом
- Прочищення каналізації у Львові: який сервіс обрати?
- Як вибрати вбудовану мікрохвильовку: переваги та особливості
- Переваги використання Sony WH-1000XM5 під час подорожей
- Як купити м’ясо для пельменів: поради щодо вибору ідеального продукту
- Здоровий спосіб життя з жіночими кросівками Nike
- Можливості Unreal Engine: революція в геймдеві
- Вибір ділянки під модульний будинок: на що звернути увагу?
- Двоспальні ліжка: де купити якісні меблі для спальні?
- Навички бізнес-аналітика: що потрібно для успіху у сучасному світі
- Бездоганний тон без відчуття на собі штучної маски – що для цього потрібно
- Балкон і лоджія під ключ: яку компанію обрати?
- Чому потрібно регулярно відвідувати гінеколога
- Учні Ядерної школи РАЕС стали студентами профільних технічних вишів
- Металеві стелажі: основи та переваги для складів і магазинів
- Незалежний театр «Гармидер» представив новий сезон: стилістка, прем’єри, пітчинг
- Судять аферистів, які понад рік видурювали гроші у матерів і дружин військових
- На благодійному турнірі на Рівненщині зібрали 34 тисячі гривень для ЗСУ
- Син пішов воювати услід за батьком: історія ковельчан Андрія та Миколи Лукашуків
- Чи можна на електричному грилі готувати здорову їжу?
- 7 найкращих трилерів: топ станом на 2024 рік
- Коли варто перевірити свою ендокринну систему
- Плануєте вихідні у Львові? Топ місць, які варто побачити
- ЧИМ ГАТИЛИ РОСІЯНИ ПО ЛУЦЬКУ, ЯКЕ ПОВІТРЯ ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ, СТАН ПОСТРАЖДАЛИХ. Новини, вечір 26 серпня
- Нічого собі ранок! Луцьк оговтується після вибухів
- Традиції пов’язані з рушниками – що цінували наші предки