Працівники палацу культури Рівненської АЕС провели пленер для дітей із внутрішньо переміщених родин. Діти малювали Україну, якою вони хочуть її бачити та про яке життя мріють.

«Ми організували такий цікавий пленер на свіжому повітрі для дітей з ідеєю намалювати в підтримку України. Разом із дітьми ми вирішили відтворити квітучу Україну, як діти бачать переродження нашої України», – розповів працівник палацу культури Роман.

Діти малювали із захопленням. Вони хочуть бачити Україну квітучою та мирною.

«Україну я бачу гарну, цікаву, дружелюбну», «Гордою і сильною», «Гарною, милозвучною», – описували юні учасники пленеру, якою вони уявляють рідну країну.

Серед учасників були ті, хто не перший рік займається образотворчим мистецтвом. Приміром, Аліна уже декілька років опановує роботу із пензлем. Просто неба малює вперше – це надихає, каже дівчина. Її родина з Чернігова, і вона малювала саме те місце, де почувала себе щасливою.

Пленер не єдиний захід у Вараші для дітей внутрішньо переміщених осіб. Батьки кажуть, що вони із задоволенням відвідують такі події.

У перервах між малюванням для дітей провели декілька веселих руханок. Радощам не було меж. Це спонукає й надалі проводити подібні заходи, кажуть організатори пленеру, адже саме діти – наше майбутнє, і заради них ми живемо і боремося сьогодні.

«Будемо підтримувати культуру в нашому регіоні, проводити різножанрові майстер-класи. І запрошуємо вас усіх брати активну участь», – звернуся працівник палацу культури Роман.