У Луцьку відбулося офіційне відкриття оновленого ресторану “Срібні лелеки”. Власники кажуть: вирішили змінити не лише зовнішній стиль закладу, а й його концепцію. Тепер він має стати затишним місцем з демократичними цінами, де зможе відпочити кожен охочий. 

На честь відкриття 28 лютого у “Срібних лелеках” влаштували вечірку.

Власники закладу Павло та Ольга Ярмолюки розповіли, чому обрали саме таку назву для свого ресторану, а також – поділилися “фішками” нового закладу.

“Гостей плануємо дивувати гарним обслуговуванням та смачною кухнею і новим дизайном. Кожен гість для нас важливий. Кожен, хто прийшов до нас у комплекс – це як найважливіший гість у нашій домівці”, – підкреслила Ольга.

Оновлений заклад відкривали по-особливому. Кожному гостеві вручили символ комплексу – лелеку, зробленого у техніці оригамі.

“Лелеки – це символ волинського краю. Це птах, який приносить добро та щастя у кожну домівку”, – поділився власник закладу.

Справжнім сюрпризом для гостей став розіграш призів. Трьом щасливчикам подарували сертифікат на вечерю у ресторані “Срібні лелеки”, проживання у готелі, а також – політ на літаку над Луцьком.