Погашення зовнішніх кредитів, пенсійна реформа та боротьба з популізмом. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзвітував про два роки на посаді очільника уряду. Погано, але краще – так оцінює свою роботу сам прем’єр. Однак, від подальших політичних амбіцій не відмовляється.

Прем’єр високо оцінив проведення медичної реформи й додав, що вона не завершена. Зокрема, найближчим часом планується запровадження єдиних електронних реєстрів ліків, завдяки яким кожен пацієнт зможе самостійно перевірити, чи є потрібний препарат на складі лікарні.

Серед головних тем, які цікавили журналістів – стан українських доріг, реформи – освіти, медицини та фермерської галузі.

Щодо доріг – Гройсман наголосив, що окрім запланованих капітальних ремонтів доріг міжнародного значення, регулярно проводяться ямкові ремонти. Однак – їх якість не завжди відповідає вимогам.

Дав політик і кілька нових обіцянок. Зокрема, заявив, що покарає керівників закладів, в яких порушують правила пожежної безпеки, а до 2020 року – повністю ліквідує черги до шкіл та садочків.