В Каліфорнії запустили перші безпілотні автобуси. Вони виглядають як звичайні авто, проте не мають водійського місця. Поки що громадський транспорт майбутнього курсуватиме тільки територією бізнес-центру.

Автобус працює на електроенергії. Один заряд тримає понад 12 годин. Він їздить керуючись навігаційною системою та оснащений чисельними сенсорами, які слідкують за рухом навколо. У разі появи перепони − автоматично зупиняється. Середня швидкість − 20 кілометрів за годину. Може перевозити до 12-ти пасажирів. Адміністрація планує закупити двадцять таких машин.
Компанія Ізі Майл − французький стартап заснований в 2014 році. Їхні автобуси купують у Китаї, Фінляндії, Нідерландах, Швеції та Сполучених Штатах. Вартість цього транспорту майбутнього − чверть мільйона доларів.

В Каліфорнії автобуси-безпілотники тільки тестують. Перед тим, як новітню технологію  допустять у використання громадськістю − уряд повинен розробити для них правила дорожнього руху.
В Європі ж вони вже перевозять людей. Видання Локал повідомило, що автобуси Ізі Майл курсують в столиці Швеції, Стокгольмі. А в Естонії їх експлуатують ще з липня.