Автомобільна аварія, масова бійка та майже дев’яносто викликів поліції. Так для луцьких патрульних пройшла ніч з тридцять першого грудня на перше січня. На вулицях міста працювали п’ять автомобільних та чотири піших екіпажі. Загалом − близько двадцяти правоохоронців. І усі працювали без перерви.

Також поліцейські затримали чоловіка, який мав з собою речовини, схожі на наркотики. Це сталось на вулиці Глушець близько третьої години ночі. Ще одна подія − масова бійка на проспекті Відродження, у якій взяли участь близько сорока осіб. Проте, з правоохоронцями вони спілкуватись відмовились. Не обійшлось і без ДТП. На вулиці Ківерцівській водій влетів у бетонну огорожу. За словами очевидців, чоловік був нетверезий.

Також було шість викликів через порушення тиші у нічний час, зокрема, стосувались вони запуску феєрверків. Незважаючи на те, що постановою міськради запуск піротехнічних засобів заборонено до моменту, коли на Сході завершиться АТО, лучани, як зазначають у поліції цю постанову відверто ігнорували.
Загалом патрульні поліцейські охоронятимуть вулиці міста в посиленому режимі аж до завершення новорічно-різдвяних свят − до двадцятого січня.