Відключення електроенергії. На цю проблему скаржаться жителі села Струмівка під Луцьком. Кажуть – мало не щодня в їх будинках принаймні на годину зникає світло.

У Струмівці запевняють, що неодноразово звертались на гарячу лінію Волиньобленерго. Але результату – немає.

При цьому деякі мешканці села платять за електроенергію і шістсот, і по вісімсот гривень. Тому після нових відключень вирішили напряму говорити з керівниками “Волиньобленерго”. До них приєднались жителі Зміїнця та Боратина, які також мають проблеми з електропостачанням.

У компанії кажуть – причин аварійних відключень декілька. І в деяких винні самі мешканці села. До прикладу, не всі власники будинків  обрізають гілля дерев, через що й стаються аварії. А ще до ліній електропередач тепер стало складніше діставатись ремонтникам.

Цьогоріч на ремонт електромереж Луцького району в обленего планують витратити 28 мільйонів гривень. Скільки з них піде на лінії в Струмівці, не уточнили. Але запевняють, що модернізація ліній електропередач допоможе скоротити кількість аварій. Роботи обіцяють завершити до першого жовтня. Якщо ж це не допоможе, жителі села обіцяють влаштувати акцію протесту – цього разу, набагато масштабнішу.