Незважаючи на дощ, свято у Ратному запам’яталось гостинністю та яскравою атмосферою. На ярмарку жваво торгували підприємці з різних куточків Волині. Діти залюбки розважалися на атракціонах. Щедрі господарі арт-куренів частували гостей домашніми стравами.

У день Ратного виповнилося 75 років з часу визволення селища від німецько-фашистської окупації. Тож зі сцени звучали слова подяки ветеранам-визволителям. Тим, хто відбудовував селище і дбає про нього сьогодні. Подяку від громади за значний внесок у соціально-економічний розвиток Ратного селищний голова Володимир Кулик вручив і народному депутату України Степану Івахіву.

Один із прикладів плідної співпраці місцевої влади та народного депутата — будівництво дитсадка “ Капітошка”. Його у Ратному звели за кошти держави у співфінансуванні з селищною радою.

Багато цінних речей можна було виграти у святкову лотерею. Зокрема і суперпризи – холодильник та телевізор.

З особливими емоціями ратнівчани зустрічали і виступи артистів — гурту “Чорні Черешні” та чоловічого вокального квартету “Гетьман”, які прибули на свято на запрошення благодійного фонду “Патріоти Волині”.

Заключним акордом свята став виступ популярної співачки, фіналістки Євробачення — 2013 Злати Огнєвіч. Її концерт у Ратному також відбувся за сприяння благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”.