Луцький політик та співзасновник Громадянського руху «Свідомі» Тарас Шкітер поділився, що колись планував робити людям пластичні операції на обличчі та шиї. Однак згодом передумав займатися медициною.

Про це йшлося у ефірі шоу “Вікенд на 12 каналі”.

Шкітер розповів, що в дитинстві був розбишакою, часто отримував на горіхи від батьків, яких викликали до директора.

“Були предмети, які я любив. Навчався доволі непогано, але в мене були проблеми з поведінкою В мене була енергія себе весь час проявити. Я не знав, як правильно це зробити. Батьків до директора викликали”, – розповів громадський діяч.

Він зазначив, що лише в 11 класі зрозумів, скільки сили витратили на нього педагоги і директор рідної 25 школи.

Після випускного Тарас поїхав навчатися до Української медичної стоматологічної академії в Полтаві. Там він прожив 6 років.

“Це була воля батьків. Мій батько практикував приватну медицину, мав свій бізнес, пов’язаний з цим. В 17 років вирішити, ким ти хочеш бути в дорослому житті – це доволі складно. Я розумів, що медицина – це не моє. Але піти проти волі батьків я не хотів, тим паче розумів, що потрібно вже братися за голову, дитинство завершилося, треба працювати”, – поділився Шкітер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Історія знайомства та секрет щасливого шлюбу: розмова з Оленою та Сергієм Григоренками. ВІДЕО

За його словами, студентом він був старанним: доволі добре вчив теорію і додатково займався практикою. Вже у студентські роки був асистентом на десятках операцій.

“Мені дуже подобалася хірургія. В Україні операціями на щелепно-лицьовій ділянці займаються лікарі-стомалоги. Тобто навіть операції пластичні на обличчі й шиї роблять стоматологи. Я хотів займатися саме пластичними операціями. Я був асистентом на багатьох операціях, ми робили пластику носа, вух, повік”, – пригадав Тарас Шкітер.

Він проходив інтернатуру також у Волинській обласній клінічній лікарні, в міській клінічній лікарні.

Та вже тоді розумів, що пов’язувати життя з медициною не планує – паралельно готував журналістські проекти.

Більше про дитинство та захоплення Тараса Шкітера – у відео:

Цікавий гість | Тарас Шкітер

Цікавий гість | Тарас Шкітерhttps://youtu.be/p6uaDtKr_V0Нова рубрика #ЦікавийГість дасть можливість всім по-новому познайомитися із політиками, громадськими діячами, активістами Волині та дізнатися про них більше!Відомий політик Taras Shkiter розповів про дитинство, студенстське життя, чому проміняв щелепно-лицеву хірургію на журналістику та про захоплення нумізматикою.Макіяж ведучої: Olya SkhabGalina Padalko Aleksandra Kurteeva Daryna Melnyk Сергій Шараєвський

Gepostet von 12 Канал am Montag, 1. Juli 2019