Сергій та Олена Григоренки поділилися секретом вдалого шлюбу, розказали про своє знайомство і те, як проводять сімейні будні.

Про це Григоренки розповіли у розважальному шоу “Вікенд на 12 каналі“.

Про знайомство

Григоренки разом вже три роки. Познайомилися наприкінці 2015 року у популярній на той час соціальній мережі “ВКонтакте”.  Через півроку – одружилися.

Олена Григоренко каже, що чоловік зачепив своєю мудрістю і  грамотною мовою.

“Познайомилися кумедно. Сергій написав до мене у “ВКонтакті”. Це неймовірно взагалі. В мене були якісь там хлопці з інтернету, але все несерйозно. Одного разу написав мені чоловік підозрілої зовнішності, в нього була фейкова сторінка, не було його фотографій. Я тоді подумала, що це взагалі не варте уваги”, – пригадує жінка.

Каже, що чере деякий час спілкування у мережі – зустрілися.

“Коли його побачила, то подумала: “ого!”. Тоді він був заступником міського головим, але я була не в курсі цих речей”, – розповіла Олена.

 

Про подорожі

“В нас багато спільного – це подорожі. Незадовго після знайомства була наша перша подорож в Карпати. Ми обоє любимо кататися на лижах. З цього все й почалося”, – зауважила Олена Григоренко.

Сергій Григоренко розповів, що разом з дружиною часто подорожують Україною – люблять  Карпати, ходять разом в туристичні походи.

“Також любимо їздити за кордон. Найбільше запам’яталися подорож на Шрі-Ланку. Там ми каталися на слонисі, бачили океан, чайні плантації. Також цікавою була  подорож у  Кенію – країна, яка знаходиться на екваторі у Африці. Бачили буйволів, левів, гієн, жирафів. Словом,  дуже любимо мандрувати”, – відзначив Григоренко.

Чоловік наголосив, що навіть якщо мало часу – їдуть  у різні куточки Волині.  Мандрують з наметами, спускаються річками на байдарках.

Про домашніх улюбленців

Домашнім улюбленцем Григоренків є киця Сімона. Також є дві шиншили.

“Недавно в нас був ще малюк шиншили, народився на Різдво, то ми його назвали Рудольфом – в честь оленя Санта Клауса. Подарували Юлії Вусенко. Шиншиловодів серед наших знайомих збільшується”, – розповів Сергій.

Про кухню

В сім’ї Григоренків зазвичай готує дружина. Одна із найчастіших страв – італійська паста.

Сергій Григоренко зізнався, що не дуже любить готувати, однак колись жив в Італії і доводилося це робити. Найчастіше готував томатний соус, рис, пасту. 

“Але оцих всіх шедевріф я не коштувала”, – відзначила  Олена Григоренко.

Жінка розповіла, що любов до кухні в неї з’явилася ще у дитинстві. Відзначила, що  любить імпровізувати у приготуванні страв.

Про секрет надійних стосунків

Секрет міцної сім’ї на думку Григоренків – у доповненні одне одного.

“Ми зовсім протилежні. В тих  речах, де обізнана я, Сергій – далекий. І навпаки. Секрет в тому, щоб прислухатися і доповнювати одне одного. І тоді ми разом – одне ціле”, – каже Олена Григоренко.

“Нам цікаво разом. Звичайно ж, що люди мають подобатись одне одному, мають бути почуття, але крім того повинно бути і цікаво. Бо якщо є почуття і немає цікавості в повсякденному житті – пристрасть за деякий час може пройти”, – резюмував Сергій Григоренко.