У Струмівці відзначають 20-літній ювілей храму Усіх Святих Землі Української. 19 серпня 2001 тут провели першу літургію. До цього служили у маленькому вагончику, який і був імпровізованою церквою.

“Ми його пофарбували, прикрасили всередині, допомагали інші парафії, які вже були утверджені, церковними речами. Ми почали наповнювати нашу тимчасову споруду, де ми мали звершувати наші богослужіння”, – розповідає настоятель храму Михайло Янкевич.

Хоч на місці церкви був пустир з хащами, а Боже слово звучало у вагончику, який взяли в оренду, – вірян це не відлякало, а навпаки згуртувало. Знайшовши однодумців – взялися будувати церкву. Як починали зводити храм, шукали гроші і підтримку селяни добре пам’ятають.

“Помагали – хто чим міг, хто піском, хто щебенем, хто якого асфальту принесе, хто цеглину. Просто так приходили після роботи, бо щось треба було зробити біля церкви”, – пригадує прихожанин Ігор.

Храм звели, згодом облаштували середину. Тут просторо, акуратно і затишно. Красивий розпис аквареллю зробили львівські майстри.

Побудувати храм, прикрасити його, облагородити територію навколо – ще нічого не означає, каже священник. Все це – буде марним, якщо церква не буде наповнена вірянами. При храмі діють недільна школа, молодіжне братство. Втім, заняття відбуваються у цьому ж  блакитному вагончику.

Тому головна мета нині – звести духовний центр, який єднатиме і дорослих, і малих.