Правоохоронці розповіли про людину, яка розсилає інформацію про замінування у Луцьку.

Про це стало відомо у вівторок, 4 червня, на брифінгу поліції Волині з приводу ситуації, пов’язаної із серією неправдивих повідомлень про замінування різноманітних об’єктів на території обласного центру, – пише Волинь24.

Зокрема, заступник начальника слідчого управління ГУНП у Волинській області Андрій Литвин розповів, що повідомлення, які приходять на електронну пошту, пише одна і та ж людина. Більше того, є припущення, що мінер добре знає інфраструктуру Луцька, адже обирає адреси, в будівлях яких є велике скупчення людей.

«Проаналізувавши, ми розуміємо, що розкладка є однаковою, виклад інформації такий же. Це відбувається однією людиною, тільки вона змінює електронну адресу. Варто сказати, що більше 15 хвилин електронна адреса не живе. Щоразу повідомлення надходить з іншої електронки, яку після відісланого листа, виділяють», – каже правоохоронець.

Андрій Литвин додає, що кожна електронна пошта створена на порталі «Meta.ua». Для створення електронки на цьому веб-порталі не потрібно вказувати свої контактні дані та прив’язувати до пошти контактний номер телефону.

Нагадаємо, у Луцьку п’ятий день поспіль на адресу правоохоронних органів надходять анонімні повідомлення щодо можливого замінування.

Зокрема, 3 червня надходили повідомлення про замінування обласної лікарні, ЦНАПУ та супермаркету, зоопарку, школи №15, енергоцентру на вулиці Стрілецькій, житлових будинків на вулиці Веселій, 1 і 19 та військкомату.

Також, начебто, замінували психлікарню, пологовий, дитячу лікарню на Чорновола. Серед торгових центрів – “Глобус”, “Караван”, “Варшавський” і торгово-розважальний центр “Порт-Сіті”.