Волинська область випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області за розміром заробітних плат. 

Про це повідомиляє Головне управління статистики у Волинській області.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становила 8515 грн (в Україні – 10340 грн), що на 18,5% більше, ніж у січні–листопаді 2018 року.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сфері фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,9–1,6 раза.

Індекс реальної заробітної плати порівняно з січнем–листопадом 2018р. становив 109,1% (в Україні – 109,6%).

Упродовж листопада загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 30,3% і на 1 грудня 2019р. становила 37,3 млн.грн, що дорівнювала 2,6% фонду оплати праці, нарахованого за листопад.

Вчасно не отримали заробітну плату 3,5 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, або 2,2% від середньооблікової кількості штатних працівників. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 10065 грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На “Ягодині” призупинять оформлення автомобілів