Журналіст із 30-річним досвідом Ігор Чайка розповів, чому вирішив боротися за честь очолити Ковельську територіальну громаду. 

Про це він розповів у коментарі журналістам 12 каналу під час Форуму прихильників партії “За майбутнє”, який влаштували 11 вересня у замку Любарта.

“Я 30 років працював журналістом, знайомий із багатьма трудовими колективами Ковеля. Я знаю проблематику міста. Я спостерігав, як після кожних виборів змінюється влада і таблички на дверях кабінетів. Але незмінними залишалися порожні обіцянки. Місто продовжує жити тихим провінційним життям, а покращення доводиться чекати десятиліттями. Саме тому я вирішив, що треба спробувати прискорити ці процеси і не втрачати ще один шанс для розвитку міста”, – поділився Ігор Чайка.

Він зауважив, що нещодавно проводив опитування жителів різних районів Ковеля й добре знає, які проблеми найбільше хвилюють містян.

“Актуальних проблем дуже багато. Перш за все містяни вимагають відкритої і прозорої влади, яка формує стратегію розвитку громади. Щоб до міського голови можна було прийти в кабінет до мера і вирішити проблеми. Також дуже болючою є тема екології в нашому місті”, – сказав Чайка.