Народний депутат Ігор Гузь наголосив на важливості розвитку інфраструктури у Волинській області та залученні іноземних інвестицій у регіон.

Про це він розповів  під час Форуму прихильників партії “За майбутнє”, який влаштували 11 вересня у замку Любарта.

“Якщо ми говоримо про розвиток будь-якого регіону, в тому числі прикордонного, дуже важливе питання дорожнього сполучення. Ми з колегами, незважаючи на всі виклики, намагаємося максимально відстоювати інтереси області на центральному рівні, залучаючи сюди ресурси – і Укравтодору і Служби автомобільних доріг”, – розповів нардеп.

Гузь зазначив, що зроблено вже дуже багато, але потрібно й далі ставити амбітні цілі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Іду на вибори, щоб Ковель отримав шанс розвиватися”, – Ігор Чайка

“На Волині (і в прикордонних районах зокрема) мають бути хороші та якісні дороги. Буквально вчора розпочали будівництво нового асфальтного покриття дороги з Володимира до Устилуга. Це 18 кілометрів, які зустрічають тих, хто в’їжджають в Україну”, – розповів народний депутат.

“На жаль, ми дуже багато втратили за останні роки. Наступні роки – це наш шанс залучати інвестиції у нашу область. Для цього потрібно не сидіти м’яким місцем на стільці, не дивитися в минуле, а шукати інвестора, зокрема, за кордоном. Їхати, переконувати, створювати індустріальні парки і розвивати область”, – наголосив Ігор Гузь.