Підписали меморандум про співпрацю між Ковельською міською радою та Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Ковельська міська рада та Волинський національний університет імені Лесі Українки уклали меморандум про співпрацю. Свої підписи на документі поставили міський голова Ігор Чайка та ректор вишу Анатолій Цьось, – пише прес-служба Ковельської міської ради.

Ігор Чайка зазначив, що Ковель зацікавлений у партнерстві і можливих варіантів співробітництва з обох сторін є чимало. Вони стосуються економіки та гуманітарної сфери.

«Уже маємо певні домовленості. Зокрема, щодо розробки концепції розвитку туризму в Ковелі. Сподіваємось, що завдяки вашим креативним ідеям ми зробимо наше місто туристично привабливим, ви допоможете нам опрацювати нові цікаві маршрути. Розраховуємо і на допомогу у створенні програми з протидії підтопленням. Є ще чимало планів, будемо їх разом реалізовувати», – сказав Ігор Чайка.

У свою чергу Анатолій Цьось щиро подякував міській владі за увагу до закладу і висловив переконання, що працівники університету готові поділитись своїми знаннями, досвідом при розробці різноманітних програм.

Також він анонсував, що найближчим часом вони хочуть презентувати у Ковелі повне академічне зібрання творів Лесі Українки в 14 томах, видане з нагоди 150-річного ювілею від дня народження письменниці. Над його підготовкою працювали науковці закладу.

“Меморандум, який ми сьогодні підписали — це всього лише перший крок на шляху до спільних справ”, – резюмував міський голова.