Міський голова Ігор Чайка разом з генеральним директором Ковельського МТМО Валентином Вітром та медичним директором Центру ПМСД Олегом Кубаєм побували в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні “Сільмаш” та у селах Тойкут і Білин. Напередодні професійного свята медиків вони поцікавились, як працюється колективам, яка потрібна допомога.

Про це йдеться на сайті Ковельської громади.

Амбулаторію №3 ЦПСМД Ковельського МТМО управлінцям показав її завідувач Олег Лисик. Лікар розповів, що у штаті закладу – 2 сімейних лікарі та 2 педіатри. До послуг пацієнтів у сучасному приміщенні облаштовано вісім кабінетів. Для відвідувачів – увесь спектр послуг первинної допомоги: прийом аналізів, консультації, направлення до спеціалістів. До слова, у Ковелі збережено педіатричну службу, що дозволяє маленьким пацієнтам та їх батькам краще співпрацювали з дитячими спеціалістами.

Ігор Чайка поцікавився у медперсоналу про кількість хворих та ситуацію з коронавірусом, у пацієнтів — як відбувається прийом. Ігор Леонтійович подякував фахівцям за роботу і побажав всім здоров’я.

Теплою була зустріч і у Тойкутській амбулаторії, яка обслуговує мешканців семи навколишніх сіл. Об’єкт введено в експлуатацію у нинішньому році. Тут професійну медичну допомогу надають 6 працівників. Завідувач Віктор Маліцький, який понад 30 років тут лікує людей, провів екскурсію приміщенням, розповів про спектр послуг, якими користуються тутешні пацієнти. Є тут і житло для лікаря, службовий автомобіль. Але особливо медики тішаться необхідним сучасним обладнанням.

У Білині гостей зустрічали староста Петро Бородій та завідувачка амбулаторії Юлія Потішук. Колектив із п’яти осіб цьогоріч теж справив новосілля. Задоволені умовами праці спеціалісти, а білинці і мешканці сусіднього села Колодниці – отриманням кваліфікованої медичної допомоги, чуйністю і професіоналізмом працівників.

Ігор Чайка подякував представникам сільської медицини за турботу про здоров’я людей, важку і благородну місію, яку вони щоденно виконують, не зважаючи на пору доби, втому, особисті справи. Міський голова привітав усі колективи з прийдешнім святом, побажав радості, достатку, удачі, благополуччя в родинах.