У публічній бібліотеці Ковеля відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Слова вітань й подяки за працю, спрямовану на забезпечення виконання зобов’язань і функцій держави, відстоювання законних інтересів мешканців краю звучали на адресу ветеранів та колективів райдержадміністрації, структурних підрозділів центральних органів влади, – пише пресслужба Ковельської міської ради.

Звертаючись до присутніх, міський голова Ігор Чайка зазначив, що бути державним службовцем — дуже відповідальна місія, адже це вміння будувати країну, використовуючи власні знання та досвід. Він побажав всім міцного здоров’я, добра, благополуччя та достатку у сім’ях, морального та професійного задоволення від служби на благо держави та розбудови її іміджу, довіри й вдячності від людей.

За зразкове виконання посадових обов’язків, сумлінну працю, досягнуті успіхи, професіоналізм і компетентність та з нагоди свята Ігор Леонтійович відзначив працівників установ Подяками.

Їх вручено представникам Ковельського відділу державної виконавчої служби та Ковельського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Ковельському районі Волинської області, Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Ковельського районного відділу Управління Державної міграційної служби України у Волинській області, міськрайонного управління у Ковельському районі та м.Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Ковельського управління Державної казначейської служби України Волинської області, Ковельського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.