У Ковелі оголосили бліц-конкурс на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі. 

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Ковель давно отримав славу міста залізниці й залізничників. Здебільшого люди, які прибувають сюди, спочатку бачать Привокзальну площу. У мерії вирішили попрацювати над цим першим враженням про Ковель і осучаснити площу ще радянського зразка, створити тут публічний громадський простір. Для цього в період з 15 квітня по 15 червня 2021 року був оголошений закритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію реконструкції площі.

У п’ятницю, 25 червня, фахова комісія, що складається з архітекторів, представників національної та волинської спілки архітекторів, представників міської ради та її виконавчого комітету, який і був замовником, обиратиме найкращу з представлених чотирьох концепцій. При цьому важлива думка самих ковельчан.

Представлені на розгляд 4 конкурсні роботи – це лише концепція реконструкції Привокзальної площі, візуалізація, бачення кожного з архітекторів-урбаністів. Відкрити ім’я переможця, згідно з умовами бліц-конкурсу, можна буде лише після того, як проголосують за одну з концепцій. Журі врахує думку ковельчан, коли прийматиме остаточне рішення.