Народний депутат Ігор Гузь контролює питання освоєння коштів, які він «заводить» на округ із держбюджету.

Про це йдеться в дописах народного обранця у facebook.

У сімох селах Іваничівського району працювали помічники народного депутата Ігоря Гузя – Литовеж, Мовники, Кречів, Стара Лішня, Морозовичі, Бужанка, Поромів. Вони оглянули соціальні об’єкти, куди за сприяння парламентаря надійшли бюджетні кошти.

Наразі триває реконструкція старого приміщення колишньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Литовеж під Центр надання адміністративних послуг. На ці потреби депутат залучив з держбюджету 200 000 гривень.

У «Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука» за його ініціативи придбали комп’ютерний клас (150 тис. грн.).

Для проведення культурно-масових заходів по всій Литовезькій об’єднаній громаді нардеп сприяв, щоб закупили збірно-розбірну металоконструкцію – сцену (150 тис. грн.), а також звуко-акустичну апаратуру у місцевий будинок культури (100 тис. грн.).

Для найменших жителів села облаштували у Литовежі дитячо-спортивний майданчик (80 тис. грн.).

340 000 гривень на капітальний ремонт даху Оваднівського дитсадка розблокували. Це кошти, які залучив народний депутат Ігор Гузь з державного бюджету. Загалом на ці потреби з його ініціативи спрямували 500 000 гривень.

Частину ресурсів встигли освоїти ще до серпня цього року, коли уряд політичним рішенням заблокував гроші на казначейських рахунках органів місцевого самоврядування Прибужжя. Загалом сума заблокованих коштів, яку «завів» парламентар в округ, становила майже 10 мільйонів гривень.

Отже, до кінця року всі планові роботи з капремонту даху дошкільного закладу в центрі Оваднівської об’єднаної громади мають завершити. Також ресурси на ці потреби спрямували з місцевого бюджету. У садку виховується близько 70-ти дітей.

Загалом внесок нардепа у розвиток села Овадне – 1 029 000 гривень. А це, окрім даху ДНЗ, ще й заміна старих вікон на енергоощадні у місцевій школі (300 тис. грн.), придбання телевізора у навчальний заклад (25 тис. грн), комплект музобладнання у ЗОШ (35 тис. грн.), меблів у ДНЗ (90 тис. грн.) і облаштування дитячо-спортивного майданчика в селі (80 тис. грн.).