П’ятниця, 22 листопада. Цей день родина Семенюків пам’ятатиме ще довго. Пізно ввечері до помешкання голови Підгайцівської громади увірвалися четверо чоловіків у масках. Доньку і дружину Юрія Семенюка зв’язали скотчем. Чоловік переконаний: злодії знали, до кого йдуть. Адже сім’я вже багато років займається бізнесом. У них в сейфі зберігався мільйон гривень, який грабіжники й поцупили. Окрім того, там лежала й зброя, щоправда, розряджена. Втім, після цього випадку Юрій Семенюк каже, що тримає її при собі.

І такій емоційності є причини. Злодії забрали мільйон, але не пішли. Ще пів години вони знущалися над родиною, вимагали ще гроші. Говорили, що доньці відріжуть пальці. Погрожували катувати гарячою праскою. Пощастило, що розетка не працювала. Звучали й інші моторошні погрози.

Юрій Семенюк не вірить, у те, що правоохоронці знайдуть і покарають винних. На його думку, це звичайний розбій, але голова не виключає того, що це зробили з політичних міркувань перед виборами. Таке вже було. У січні цього року. Тоді Юрію Семенюку спалили сільськогосподарську техніку.