Справжнім святом для дітвори сіл Здомишель та Млинове Ратнівського району стало відкриття нових ігрових майданчиків. Їх придбали та встановили за кошти субвенції з Державного бюджету, які надійшли в район за поданням народного депутата України Степана Івахіва. Вартість кожного з таких об’єктів — 89 тисяч гривень.

Як в Здомишлі, так і у Млиновому на відкриття ігрового майданчика зібрались не лише дошкільнята, а й молодші учні школи. Разом із дітьми поприходили батьки та бабусі.

Сільський дитсадок у Здомишлі нині відвідують 47 дітей. Будівля далеко не нова, але її підтримують в належному стані. Нові гірки, каруселі та гойдалки тепер є окрасою шкільного подвір’я.

З радісною подією дітей та жителів обох сіл привітала помічниця Степана Івахіва Наталія Маленицька. За сприяння благодійного фонду “Патріоти Волині” в гості до дітей приїхали веселі клоуни з ковельської дитячої студії “Капітошка”. Найбільш активні учасники розваг отримали призи та подарунки від благодійників. Такі ж ігрові майданчики до Великодня та травневих свят відкрили у селах Голядин та Ростань Шацького району.