Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Щороку з цієї нагоди у Луцьку організовують низку заходів. Обласний центр відвідають делегації з партнерських та дружніх міст Білорусі і Польщі. Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Святкування розпочнеться із Міжнародної інтелектуальної гри “EuroBrainGame-2019”, конкурсу, де учасники перевірять свої знання про Європу та Європейський Союз. У ньому візьмуть участь учні старших класів. Завдання будуть виконувати англійською мовою. Більшість заходів відбудуться у центральному парку і на театральному майдані.

Також біля входу в центральний парк виступлять шкільні колективи, які представлятимуть культуру країн європейського союзу, – розповідає Вікторія Гомонець. Діти матимуть можливість взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті, майстер-класах і квестах. А з 18 години розпочнеться розважальна програма для молоді у форматі ді-джей параду.

В цей час на театральному майдані лунатиме концерт камерної музики, а згодом музичний флешмоб “Європа – наш спільний дім” та виступ струнного квінтету «Vołosi».