З 3 червня Італія відкриває кордони для мандрівників з більшості європейських країн і тепер вони можуть в’їжджати в країну без необхідності проходити 14-денний карантин.

Про це повідомляє Європейська правда.

Скасування обмежень стосуються громадян країн Євросоюзу та Шенгенської зони. Відповідно, на громадян України, які проживають за межами ЄС, воно не поширюється, для них кордон відкриватимуть пізніше.

Повна заборона для в’їзду туристів з-за меж ЄС буде скасована вже 15 червня. Її замінять “покраїновими” обмеженнями.

Громадяни відносно “чистих” держав отримають дозвіл для відпочинку на більшості європейських літніх курортів. Чи потрапить Україна у цей перелік, залежить лише від нашої держави. А саме – від кількості українських хворих, але також від того, чи зможе Київ переконати європейців у чесності своєї статистики. Бо наразі з довірою є проблеми.

Італія також знімає обмеження на поїздки всередині країни, дозволяючи людям переміщатися між регіонами. Протягом майже трьох місяців подорож по Італії дозволялася тільки в необхідних випадках.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Туреччина відкриє кордони для українських туристів з 1 липня

Раніше Швейцарія оголосила про плани з відкриття кордонів для всіх своїх сусідів, крім Італії. Швейцарія, Франція, Німеччина та Австрії вже домовилися скасувати всі обмеження на поїздки між чотирма країнами з 15 червня.

Нагадаємо, 1 червня в Італії більшість найвідоміших культурних пам’яток відновили роботу після трьох місяців карантину, але з заходами безпеки, включаючи температурні перевірки і обов’язкові маски для обличчя.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 3 червня