Керівник рекламного заводу Printing Luts Павло Цапюк вважає, що правилам розміщення реклами у Луцьку не вистачає деталізації і точності, тому над ними ще потрібно працювати.

Про це він сказав у програмі «По дорозі» на 12 каналі 23 листопада.

«Добре що вони (правила, – ред.) є, але над ними ще треба працювати… Існує загальне правило про вивіску – чим вона відмінна від реклами. Це обмеження до 3 квадратних метрів. Ще є інформаційні показники. Наприклад, не можна на вивісці писати «Дешеві послуги», тому що «дешеві» – це вже реклама. Взагалі закон про рекламу трошки має натяків, що таке вивіска, а вже загальноміські норми точно це розписують.

Вивіска – це фактично назва закладу або пояснення про його види діяльності. Наприклад, «Ремонт взуття» – це є вивіска. «Найкращий ремонт взуття» – це рекламна назва. Хоч і в тій самій квадратурі, і з тих самих матеріалів, але це буде рекламна конструкція, яку треба погоджувати через виконавчий комітет, щоб зробити дозвіл. Паспорт вивіски погоджує лише архітектор.

Є норма – 3 квадратні метри. А коли приміщення скромніше, невеличке, то 3 квадрати – це вже пів фасаду, і там краще виглядатиме вивіска пів на пів метра. Але це не прописано. Виходить, що отакі речі можна було би прописати, щоб людина розуміла правила, коли робить вивіску.

Я хочу, щоб коли замовник хоче завелику вивіску, я відмовляв йому, вказуючи на правило. Деталізації, математичної точності, як, що має в конкретних випадках дотримуватися якраз і не вистачає цим правилам», – пояснив Павло Цапюк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Мені постійно тицяють цим «Панно»: Павло Цапюк розкритикував жахливу рекламу в центрі Луцька