Українців застерігають бути обачними під час покупки талонів на пальне. Шахраї часто намагаються продати фальшиві талони на заправку в мережі АЗК WOG. 

Компанія закликає не вестися на гачок аферистів.

У соціальних мережах та месенджерах останнім часом почастішали випадки шахрайських дій, пов’язаних із продажем пального зі знижками та паливних талонів начебто від імені мережі АЗК WOG. У WOG наголошують, що не реалізовують паливні талони і картки через Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інших соціальних мережах.

“Просимо, будь пильним і зверни увагу, що: зарахування літрів або коштів на гаманець у застосунку PRIDE та продаж паливних талонів здійснюється виключно через наші офіційні представництва (https://wog.ua/ua/partners/). Також ми не приймаємо платежі на картки фізичних осіб за продаж пального. Реалізація відбувається виключно через авторизовані центри гуртової торгівлі в Києві та регіонах (https://wog.ua/ua/partners/)”, – йдеться у повідомленні компанії.

Закликають не звертайся до неофіційних продавців пального, а будь-яку інформацію перевіряти через сайт wog.ua чи через Центр підтримки клієнтів за номером 0 800 300 525. Усі ціни, умови та новини мережі публікуються виключно на офіційному сайті wog.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

“Застерігаємо, особа, яка звертається до неофіційних продавців пального з метою придбання паливних талонів компанії WOG, зарахування літрів або коштів на застосунок PRIDE, у тому числі з дисконтом, бере на себе усі ризики, що виникають у зв’язку з даними операціями”, – написали у компанії.