Голова ГО “Асоціація журналістів Західної України” Катерина Дулапчій стала членкинею  Наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Також до складу комісії увійшла Оксана Миронова.

Про це повідомили у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

Зі складу Наглядової ради вийшов Сергій Таран.

Кандидатуру Катерини Дулапчій запропонувала депутатська група «Воля народу» на заміну Тараса Аврахова, членство якого в Наглядовій раді було припинено рішенням Національної ради 4 квітня цього року.

7 червня до Національної ради надійшла заява Сергія Тарана, делегованого до Наглядової ради суспільного мовника депутатською фракцією партії «Блок Петра Порошенка». Він повідомив, що став членом президії центральної ради політичної партії «Європейська солідарність». Перебування на цій посаді унеможливлює роботу в Наглядовій раді. Новою кандидатурою до складу Наглядової ради, яку внесла фракція партії «БПП», стала Оксана Миронова.

Довідково: Катерина Дулапчій – журналістка (членкиня Національної спілки журналістів України з 2005 року), голова ГО «Асоціація журналістів Західної України», засновниця піар-агенції, телеведуча, авторка і керівниця благодійних та медіа-проектів, авторка та режисерка телепроектів.  Має активну життєву позицію, висвітлює бачення суспільних процесів у власних блогах, через картини та дизайнерський одяг.