У Луцьку 12 грудня відбувся щорічний «Благодійний забіг Миколаїв», на який зареєструвалося 1300 людей. Учасники змагалися у швидкості на декількох дистанціях. 

Замість святкування дня народження – на благодійний забіг. Чоловік, який витанцьовує перед об’єктивом камери, – іменинник. Та іменини, каже лучанин, – не привід пропускати щорічний забіг Миколаїв, який організовує ТРЦ «Порт Сіті».

«Ми щороку бігаємо, і цей рік не виняток. Це здоров’я, класно, передноворічний настрій, всі біжать у таких ковпачках. Це ж казка, це свято», – каже учасник забігу Ігор.

«П’ять дистанцій: серед дорослих 7 і 2 кілометри, серед дітей 100 метрів, 300 метрів і 500 залежно від віку дітей.  Ми збираємо для ГО «Інсулін» для діток, хворих на цукровий діабет», – прокоментував співорганізатор забігу Олександр Оришко.

Для когось у грудні вдягнути червоненьку шапку для долання дистанції – вже традиція, а дехто на забіг Миколаїв цьогоріч зареєструвався вперше.

«Мені подобається, це цікаво, і я люблю спорт. Як вибирала собі костюм? У мене просто була вдома піжама. Мама сказала: можеш її одягти. Я одягла. Це, по-перше, емоційно дуже. Тут збираються люди, які ведуть здоровий спосіб життя, і це дуже круто. Тут можна знайти нових друзів і взагалі людей до душі для себе», – поділилася учасниця забігу Антоніна.

Робили фото і перед забігом, і під час бігу, і після акції. Треба сказати, що маленьких Миколайчиків на фініші нагородили медалями. А ось учасники забігу, які найшвидше подолали основну дистанцію – 7 кілометрів, – отримали грошові винагороди.