Не знаєте, що подарувати керівнику, бізнес-партнеру чи близькій людині, у якої, здавалося б, уже все є? Дорогі книги українською мовою в шкіряній палітурці — це статусний подарунок, що стане чудовим вибором на день народження чи з нагоди іншої значущої дати. Колекційні видання мають унікальне оформлення і часто випускаються в обмеженій кількості або навіть в єдиному екземплярі. Одержувач такого презенту стає власником унікальної книги, цінність якої з часом тільки зростає. У цьому й полягає оригінальність такого подарунка.

У чому особливості подарункових книжок і як їх вибрати

Ексклюзивні видання — це витвори мистецтва, які за ціною можуть зрівнятися з ювелірними прикрасами. Подарункові книги українською надруковані на якісному папері, доповнені ілюстраціями, мають розкішну палітурку з натуральної шкіри із золотим або срібним тисненням та інкрустацією коштовним камінням. Колекційні друковані видання можуть бути доповнені футлярами з преміального дерева, чохлами, виготовленими з якісних матеріалів, збільшувальними скельцями для читання та іншими аксесуарами.

Щоб ексклюзивні книги потішили одержувача, необхідно серйозно підійти до їх вибору. Перед тим як купити ці оригінальні подарунки, варто звернути увагу на такі моменти:

  • Вік. Для молодих людей можуть підійти видання, присвячені сучасній літературі чи особистісному зростанню. Для більш зрілої аудиторії варто придбати класичні твори, біографії видатних особистостей або історичні книги на українській мові.
  • Стать. Ексклюзивні видання з історії військового мистецтва чудово підійдуть чоловікам, тоді як книги, присвячені моді чи кулінарії, стануть чудовим подарунком для жінок.
  • Інтереси. Подарункові книги українською мають відповідати захопленням або професійним інтересам людини. Любителям мистецтва підійде подарунок у вигляді видання, прикрашеного ексклюзивними копіями художніх творів. Для людей, які цікавляться наукою, ідеальним вибором стануть енциклопедії чи колекційні книги з науковими роботами.

Крім того, важливо вибирати преміальне видання на подарунок залежно від соціального чи професійного статусу одержувача. Що він вищий, то дорожчою має бути книга.

Де купити колекційні книги

Ексклюзивні видання не продаються у звичайних книжкових магазинах. Колекційні книги українською купити можна в бутику Fama. Основна перевага цього магазину — високий рівень обслуговування. Консультанти завжди готові допомогти у виборі ідеального видання, здатного справити незабутнє враження на одержувача.

На сайті представлений великий асортимент товарів, тому підібрати VIP-подарунок буде нескладно. Менеджери швидко обробляють кожне замовлення, а доставка здійснюється в усі міста в Україні. Для тих, хто шукає презент терміново, інтернет магазин пропонує експрес-доставку по місту Київ. З бутиком Fama ваш подарунок буде по-справжньому особливим!

*реклама