Оприлюднили список волинських педагогів – кандидатів на здобуття премії імені Й. В. Гошовського за заслуги у сфері освіти, а також премії Верховної Ради.

Про це стало відомо на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, повідомили у пресслужбі Волиньради. Ці кандидатури рекомендували на затвердження сесією.

Депутатам довелося обирати найдостойніших серед 12 освітян з різних куточків області. За підсумком рейтингового голосування визначили п’ятьох осіб.

Так, профільна комісія рекомендує відзначити у 2021 році Премією ім. Йосипа Гошовського таких педагогів:

Петра Олешка (на фото) – директора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, професор, кандидат історичних наук;

Василя Горбача – вчителя інформатики Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Наталію Дудку – вчительку історії та правознавства закладу загальної середньої освіти «Павловичівський ліцей» Володимир-Волинського району;

Тетяну Іваницьку – директорку комунального закладу «Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука»;

Віктора Поліщука – учителя історії та предмету «Захист України» Нововолинського ліцею № 8.

Окрім того, депутати більшістю голосів рекомендували для відзначення Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти кандидатуру заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя фізики опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Віктора Никитюка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Обдарованим луцьким школярам дадуть іменні стипендії міської ради. СПИСОК