29 травня у всіх школах Луцька відбудеться свято Останнього дзвоника. Проте через карантин захід проведуть онлайн.

Про це розповіла очільниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, – пише  ІА “Конкурент”

Зі слів Зіновії Лещенко, жодних масових заходів у режимі карантинної ситуації відбуватися не може, оскільки скупчення, яке передбачає традиційна лінійка, може бути небезпечним для дітей. Тому управління освіти Луцької міської ради організовує для школярів свято Останнього дзвоника у прямому ефірі телеканалу “Аверс”.

“Загалом по місту ми готуємо з директорами дуже цікаве дійство, в якому будуть задіяні всі керівники закладів освіти… З дотриманням необхідної дистанції. Буде воно транслюватися о 10:00 год. ранку в п’ятницю, 29 травня”, – зазначила начальниця управління освіти.

Окрім того, у всіх школах Луцька будуть організовані власні заходи.

“У школах на платформах і на сайтах будуть розміщені свята. У кожній школі по-своєму… Кожна школа, використовуючи свою модель технічних і цифрових можливостей, буде організовувати такі заходи і розміщати або на сайті, або в прямому форматі для дітей закладу”, – пояснила Зіновія Лещенко.

Як розповіла Зіновія Лещенко, формат заходу не обмежувався певними правилами, лише умовами дотримання карантину.

“Це творчість кожної школи. Ми не маємо права коригувати в цих умовах. Навіть якби школа не проводила, ми би не мали права нічого сказати. Тому ми лише рекомендували, всі школи відгукнулися. Таким чином, у Луцьку всі школи матимуть свято Останнього дзвоника. Тільки онлайн. І тільки через ті ресурси, які доступні даній школі і дітям, які в ній навчаються”, – зазначила начальниця управління освіти.