На Волині продовжують фіксувати нові випадки коронавірусу. Минулої доби виявили їх понад 200. Через те, що ключові показники тривалий час перевищували норму, область досі у «червоній» зоні карантину. Але вийти з неї вже реальніше.

Нині в області є 22 заклади, які можуть приймати хворих на ковід. 19 – в роботі, три – в резерві. У лікарнях перебуває більше як шістсот інфікованих. 68 в реанімації, 25 на штучній вентиляції легень. На жаль, побороти ковід вдається не всім. Від хвороби вже померло понад 2000 волинян.

Щепилися від ковіду вже 584 тисячі волинян. Двома дозами – більше ніж 270 тисяч. Бустерну дозу на Волині можна буде зробити вже з першого січня.

Як повідомила заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, в області вже одна людина щеплена бустерною дозою.

Нині три тисячі волинян активно хворіють, на початку грудня таких було 11 тисяч. Щоб вийти з червоної зони, потрібно ще мінімум два-три дні виявляти менше випадків ковіду. Зараз це 200-400 випадків.

Крім того, з Нового Року на волинян чекає нововведення: з 16 січня нещеплених медиків відсторонять від роботи без збереження зарплати. Також наголошують тим, хто зібрався в Польщу: ПЛР-тест діє не 72 години, а 24. Це пов’язано з новими правилами в’їзду до країни-сусіда.