У найближчий місяць планують завершити капітальний ремонт вулиці Рівненської у Луцьку. Нині закінчують роботи з вкладання верхнього шару асфальту,  а через певний час, як вимагає технологія, нанесуть пластикову дорожню розмітку. 

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

“Щодня вулицею Рівненською проїжджають десятки тисяч автомобілів. Навантаження на дорожнє покриття дуже значне й воно уже потребувало ремонту. Систематично проводився поточний ремонт, аби ліквідувати ямковість та водії могли безпечно їздити”, – йдеться в повідомленні.

Загальна вартість робіт з капітального ремонту цієї частини вулиці Рівненської — 10 161 786,20 грн, з яких 185 634 євро — це кошти ЄС, решту профінансовано з міського бюджету.

Завдяки проекту “Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька” у рамках програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”, вдалося залучити грантові кошти Європейського Союзу на капітальний ремонт ділянки вулиці Рівненська (від вулиці Задворецької до вулиці Купріна).

Крім того, у рамках цього проекту запланована реконструкція зовнішнього освітлення на вулиці Конякіна й капітальний ремонт 40 світлофорних об’єктів у Луцьку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як у Луцьку ремонтують Рівненську і де на це взяли гроші. ФОТО. ВІДЕО