У Луцьку розпочали асфальтування проїжджої частини вздовж вулиці Рівненської – від Київського майдану до автозаводу.

Про це повідомив перший заступник мера Луцька Григорій Недопад на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, 2 і 3 квітня на вулиці Рівненській обмежили рух транспорту.

“Раніше по вул. Рівненській було здійснено заміну всіх підземних комунікацій, викладено асфальтове покриття, у зонах зупинок облаштовано міцну основу, що захистить від просідання. Встановлено економічне і якісне LED-освітлення, замінено бордюри, викладено бруківкою пішохідні та велосипедні доріжки”, – йдеться у повідомленні.

Посадовець зазначив, що фінансування капітального ремонту вулиці Рівненської у Луцьку – це переважно грантові кошти, яких не потрібно буде повертати, а отже для бюджету міста витрати стануть мінімально можливими.

Залучення європейських інвестицій на ремонт однієї з найбільш навантажених ділянок дороги стало можливим завдяки участі в міжнародному проєкті «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька». Донор – ЄС в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine .

“Для нашого міста бюджет проєкту складає більше 700 тис євро і одним із головних об′єктів у ньому є саме ділянка вул. Рівненської довжиною від вул. Задворецької до вул. Купріна”, – наголосив Недопад.

Gepostet von Григорій Недопад am Donnerstag, 2. April 2020